Dostawa wody do dużej firmy – jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

| |

Dostęp do wody pitnej w dużej firmie wymaga sprawnej organizacji ze strony administratorów. Warto więc wybrać rozwiązania wygodne i nowoczesne – jak dystrybutor wody z wymienialnymi butlami lub dystrybutor wody filtrowanej. Sprawdź, która z tych opcji najlepiej pasuje do Twojej firmy!

 

Duża organizacja zatrudnia wiele osób i dodatkowo często przyjmuje gości. W takim przypadku zapotrzebowanie na wodę jest dosyć wysokie i bardzo zmiennie w zależności od wielu czynników. Nie chcesz martwić się o ciągłe dostawy wody pitnej? Zobacz dystrybutory firmy Eden Springs i wybierz najoptymalniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

Dystrybutory wody z butlą 18,9 l – dostawa wody do firm

Biuro, które na co dzień gromadzi powyżej 200 osób, musi zadbać o kompleksowe rozwiązania dla całego zespołu. Umowa najmu na dystrybutor wody Eden Springs zdecydowanie usprawnia zaopatrzenie w wodę pitną i minimalizuje obowiązki administracji biura w tym zakresie. Takie rozwiązanie ogranicza faktury za zakup wody do jednego dokumentu miesięcznie. Usługa najmu urządzenia obejmuje też serwis oraz dostawy wody w butlach według ustalonego harmonogramu. Firma Eden Springs pozostaje elastyczna w tym zakresie, dlatego wszelkie potrzeby można zgłaszać na bieżąco poprzez dedykowaną obsługę klienta.

Osobie odpowiedzialnej za dostawy łatwo kontrolować zaopatrzenie w prawie 19-litrowe butle. Jest to więc rozwiązanie, które wystarcza na dłużej. Zostało zaprojektowane specjalnie dla firm – pozwala więc cieszyć się porządkiem w wewnętrznym działaniu biura.

Dystrybutor wody filtrowanej – zdrowa woda z sieci

Dzierżawa dystrybutora wody filtrowanej Eden Springs sprawi, że zupełnie zapomnisz o regularnych dostawach wody, co pozwoli Ci zminimalizować zarówno koszty dostawy, jak i czas ich koordynacji.

Dystrybutor pobiera wodę z sieci wodociągowej, a dzięki zaawansowanym filtrom uzdatnia ją do picia. Gwarancją jakości dystrybutorów wody filtrowanej jest podwójne filtrowanie o dokładności 1 mikrometra. Zatrzymuje ono wszelkie zanieczyszczenia, bakterie i chlor, co wpływa na walory smakowe wody. Filtry należy czyścić po 6 miesiącach użytkowania, a wymieniać co rok. Za te czynności odpowiada firma Eden Springs w ramach umowy najmu.

Woda filtrowana zachowuje zdrowotne właściwości, ponieważ filtry nie pozbawiają wody cennych minerałów. Pracownicy i goście firmy otrzymują zatem pełnowartościowy napój.

Dystrybutor wody filtrowanej ­czy dostawa wody do firm – co wybrać?

Czasami trudno przewidzieć zapotrzebowanie na wodę w poszczególnych okresach, a dystrybutory wody filtrowanej nie wymagają uzupełniania. Sprawdzą się więc w największych firmach i korporacjach, które często organizują spotkania. Są również rekomendowane w zakładach o ścisłych standardach BHP.

W przypadku zmiennego zapotrzebowania na wodę dystrybutor wody Eden proponuje też wybór minimum 2 butli po 18,9 litra oraz możliwość ich uzupełnienia, kiedy zapotrzebowanie jest większe, chociażby latem. Zapewnia również możliwość dopasowania dostaw do sezonowości biznesu oraz ustalany indywidualnie harmonogram dostaw.

Zastanawiasz się, który dystrybutor jest korzystniejszy dla środowiska? Wybór wody filtrowanej to bezpieczne, wygodne i ekologiczne rozwiązanie, pozwalające znacznie ograniczyć zużycie plastiku. Aż 80% osób deklaruje zadowolenie ze smaku filtrowanej wody, które wiążę się z zaufaniem do systemu filtracji. Dodatkowo jest to opcja dla Twojego biura, jeśli nie masz miejsca na przechowywanie plastikowych butli. Obie opcje zapewniają jednak mniejsze zużycie plastiku, bo firma Eden utylizuje recyklingowane butle, które są wykorzystywane w dystrybutorach wody źródlanej.

Jeśli zależy Ci na tym, by dopasować urządzenie zapewniające dostęp do wody do estetyki pomieszczenia, w którym się znajduje, postaw na dystrybutor wody Storm od firmy Eden. Ze względu na nowoczesny i unikalny design sprawdzi się on w reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak gabinety i sale konferencyjne. Plastikową butlę z wodą zakrywa bowiem elegancka czarna obudowa.

Dystrybutory wody – rozwiązania łączone

Ze względu na to, że oba rodzaje dystrybutorów mają swoje plusy, w dużej firmie często wykorzystuje się obie opcje. Pozwala to jeszcze lepiej dopasować dystrybutor do struktury firmy i różnych powierzchni. W biurach instaluje się dystrybutory wody źródlanej z butlami o pojemności 18,9 l, które w tych pomieszczeniach będą wystarczające. Z kolei na największych powierzchniach w biurze warto zainstalować dystrybutory filtrujące wodę, bo nie wymagają one wymian i magazynowania butli.

Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, które rozwiązania będzie najlepsze dla Twojej firmy, możesz liczyć na bezpłatną konsultację z doradcą Eden. Specjalista dopasuje ofertę zarówno do Twojej branży, jak i potrzeb pracowników. Możesz też zdecydować się na dedykowanego Doradcę ds. Kluczowych Klientów, który zajmie się wszystkimi formalnościami za Ciebie.

*Artykuł sponsorowany

Poprzednie

Eco kobieta – Uwolnij swoją kobiecość

Jak rozwijać grupę na Facebooku?

Dalej

1 komentarz do “Dostawa wody do dużej firmy – jak wybrać najlepsze rozwiązanie?”

  1. W naszej placówce korzystamy z bezbutlowego dystrybutora Waterlogic WL3 Firewalll. Idealnie sprawdza się w biurze ,nie ma problemu z pustymi plastikowymi butelkami, co w dzisiejszych Ekoczasach jest bardzo ważne.

Możliwość komentowania została wyłączona.