O mnie

Długo zastanawiałam się jak ująć moją wielowątkowość osobistą:) Zdecydowałam się na przedstawienie Wam siebie jako blogerki, która całym sercem inspiruje i promuje kobiety, które spotyka na swojej drodze. Sama dziś jestem w trakcie dużej zmiany i poprzez mój blog chcę przekonywać, że dacie radę jeśli naprawdę czegoś chcecie! Trzeba to tylko znaleźć! Bo najważniejsze to wewnętrzne poczucie szczęścia oraz autentyczna akceptacja i miłość do siebie samej. Przez to  co robię sama się motywuję do dalszego działania, do wychodzenia pod tę nieznaną mi górę, mimo, iż czasem i mnie dopadają ciemne chmury. Wtedy się otrząsam i idę dalej.  Cieszę się, że tu teraz jesteś, bo jeśli to czytasz to znaczy, że interesuje Cię osoba, która prowadzi dla  Ciebie tego bloga. Może nawet uda nam się kiedyś spotkać na jednym z wielu spotkań rozwojowych czy biznesowych. Jeśli nie to mam nadzieję, że zachowasz dobre wspomnienia z tej chwili spędzonej ze mną.

Skąd się wzięłam?

Pochodzę z małego miasta na Śląsku, z Czechowic-Dziedzic.  W Cieszynie, ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych  ze specjalnością: język francuski. Uwielbiam uczyć francuskiego i robiłam to zawodowo jakiś czas. W Katowicach na Uniwersytecie Śląskim ukończyłam Wyższą Międzynarodową Szkołę Nauk Politycznych i Społecznych, a podyplomowo,  już w Warszawie – Marketing i  Zarządzanie.

Gdzie pracowałam?

Przez 10 lat pracowałam w dużej, międzynarodowej korporacji. Zajmowałam stanowiska od tłumacza języka francuskiego do Senior Managera Marketingu i Promocji w dziale marketingu i komunikacji. Byłam odpowiedzialna, wraz z moim zespołem, za duże akcje promocyjne, loterie, konkursy przeprowadzane w całej Polsce, ale również za lokalne akcje sponsoringowe. Zajmowała się również stroną internetową firmy. Już w nowym miejscu pracy miałam okazję budować sklep internetowy i wypełniać go treścią, dbać o powstawanie zdjęć czy kontentu.  Później zajmowałam się obsługą klienta koroporacyjnego w agencji reklamowej, co umożliwiło mi poznanie drugiej strony mocy:) Sporo tego było, a to przecież nie miejsce na wymienianie wszystkiego! Jednym słowem jestem specjalistką ds. marketingu i promocji, reklamy, ale też tłumaczem i nauczycielem języka francuskiego. A od prawie dwóch lat jestem blogerką, co jest dla mnie fantastyczną przygodą i jednocześnie pozwala mi  to zmieniać ciągle moje życie, poznawać wspaniałe kobiety, ale nie tylko;),  i dzielić się tym z wami, inspirując zarazem. Przynajmniej taką mam nadzieję:)

Co robię teraz?

Obecnie doświadczam drogi freelancera. Współpracuję z małymi i średnimi firmami oraz tymi, które dopiero się tworzą, bądź szukają nowej drogi rozwoju i promocji. Działam w obszarze kontent marketingu, tworzę teksty na strony internetowe, opisy produktów i wiele innych form pisanych – zgodnie z potrzebami klienta.

Zajmuję się również marketingiem online i promocją w social mediach, bez których nie da się dziś prowadzić biznesu. Śledzę nowe trendy i ciągle się doszkalam, bo ta branża zmienia się błyskawicznie! Marketing tkwi we mnie mocno i nie rozstanę się z nim, bo to bardzo ciekawa i rozwojowa branża. Często jestem również konsultantem z tych obszarów dla tych, którzy chcą się dowiedzieć co można zrobić lepiej  również we własnym zakresie.

Znam też warszawski świat rozwoju osobistego i biznesu dla kobiet, ale nie tylko, i mogę pomóc w wejściu we współprację z wieloma organizacjami czy firmami.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą ze mną we wskazanym obszarze to zapraszam do kontaktu! Rozmowa nic nie kosztuje:)

A prywatnie?

Prywatnie pasjami kocham przyrodę, słońce, podróże, morze, ludzi. Lubię doświadczać, czuć, kochać, dzielić się, słuchać, spędzać czas z najbliższym memu sercu, przyjaciółmi, rozmawiać z ciekawymi ludźmi:) Kocham odkrywać siebie i zmieniać to co mogę, kształtować swoje życie od nowa, uczyć się i dążyć do realizacji swoich marzeń. I tym właśnie dzielę się z Wami!


Małe podsumowanie

Blog w nowej odsłonie działa od końca marca 2015 r. Najpopularniejsze i najciekawsze Waszym zdaniem są wpisy:

10 błędów popełnianych przez Polski

10 najlepszych książek rozwojowo-biznesowych 2015 roku

8 zasad networkingu dla introwertyków

10 wskazówek efektywnego „small talku”

10 wskazówek jak odkryć to co chcesz robić w życiu

Na razie tylko 5, choć jest ich więcej. Dziękuję, że jesteście ze mną!

A jeśli chcecie być na bieżąco z wartościowymi informacjami  i promocjami wysyłanymi w formie newslettera – zapraszam do zapisania się do formularza, który znajduje się na dole tej strony!


Dodaj komentarz