Zmiana życia dzięki pracy z podświadomością – Elżbieta Strzyga-Zdanowska

| |

Jesteśmy doskonali, potrafimy naprawdę dużo, mamy nieograniczony potencjał i mnóstwo pięknych wartości i cech!

Tylko ciąglę czegoś szukamy…ciągle coś chcemy zmieniać …są emocje, które nie dają nam się cieszyć życiem.

Szukamy rozwiązania, szkoleń, kolejnych warsztatów i wracamy do domu i znowu to samo!

Znacie to z własnego życia???

Elżbieta Strzyga-Zdanowska

 

„Jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do rozwiązania” twierdzi Ewelina Stępnicka

Żyjemy w pięknych czasach wszelkiego dobrobytu i przyjemności. Mamy mnóstwo dobrych okazji, aby korzystać z niego garściami. I jak już tak wszystko mamy i życie sobie poukładamy, to nagle okazuje się, że coś jest z nami nie tak? Że coś nie daje nam czerpać z niego garściami?

To nasze zaburzone emocje, uczucia …to nasze dzieciństwo, które jest tak ważne, które rzutuje na całe nasze życie. Są emocje, które gdzieś do nas wracają i należy im się przyjrzeć, aby iść dalej, aby cieszyć się życiem. I tu jesteśmy my! Hipnoterapeuci.

 

Hipnoterapia najskuteczniejszą metodą na wszelkie problemy!

I właśnie tu na ratunek przychodzi doskonałe narzędzie, które pozwala nam dotrzeć do tych wszelkich blokad, do których należy się dostać by je przepracować. 

Hipnoterapia to przyjemna i głęboka praca z emocjami, uczuciami w stanie relaksacji i wizualizacji, po której zmianę odczuwa się już po pierwszej sesji. To praca z naszą podświadomością.  W końcu świadomość stanowi jedynie 5 procent naszego życia, a 95 proc. to nasza podświadomość. Znajdują się tam wszystkie nasze emocje, przekonania, schematy, pamięć permanentna, wartości, nawyki i wyuczone zachowania. Podświadomość działa jak komputer, gdzie możemy zmienić i uaktualnić nasze programy. Jeśli coś nam nie daje cieszyć się życiem, ogranicza nas,  możemy tam dotrzeć za pomocą głębokiej relaksacji i za pomocą sugestii hipnoterapeuty zmienić je i wzmocnić te, które gdzieś nas nie wzmacniają.

 

Poznanie przyczyn naszych zachowań i emocji.

Hipnoterapia jest odkryciem prawdziwych przyczyn problemu, które często tkwią jeszcze w bardzo wczesnym dzieciństwie przed 7 rokiem życia. I to wtedy zostały zaprogramowane nasze schematy i programy, które z wiekiem wzrastają w nas i uruchamiają się w dorosłym życiu.

Celem hipnoterapeuty jest bezpiecznie przeprowadzenie klienta przez ten proces, ponieważ w momencie odkrycia wydarzeń i emocji z przeszłości umysł przestaje łączyć się z tymi emocjami. 

 

Uświadomienie to uzdrowienie!

Już proces uświadomienia  lub wybaczenia sobie oraz innym, którzy mogli nas zranić, powoduje, że emocje i stres opuszczają nas. Kiedy odkryjemy te emocje, tracą one moc i możemy cieszyć się życiem!

 

Liczy się skuteczność i rezultaty

Hipnoza to jedna z najskuteczniejszych metod pracy z emocjami. Pomaga odblokować nasz potencjał, zmierzyć się z trudnymi wspomnieniami, doświadczeniami oraz emocjami z przeszłości. Dzięki tak skutecznej i głębokiej pracy, możemy dotrzeć do źródła problemu, do blokad, które są przyczyną naszych lęków, chorób, uzależnień i niskiego poczucia własnej wartości.

Hipnoza ma niemalże nieograniczone zastosowanie, gdyż  możemy jej używać do pracy z wieloma tematami z każdej dziedziny życia.

 

Jesteś wyjątkowym człowiekiem!!! Pamiętaj o Tym!

Poprzez hipnozę uświadamiam klientkom, że są istotami jedynymi w swoim rodzaju, które mają wspaniały umysł i mogą osiągnąć to czego pragną! Wiesz o tym, prawda? Każda z nas może osiągnąć wszystko, cała obfitość a odpowiedzi są w Nas.

Już same sugestie w transie, że jesteś wyjątkowa mają wielką moc i dają nadzieję na nowe, pełne spokoju i harmonii życie.

 

Uczymy miłości do siebie, do innych, do życia… 

Pierwsze sesja to spotkanie ze sobą i swoim wewnętrznym dzieckiem. Wtedy następuje piękny proces pokochania samej siebie. Zwykle obserwuję cudowny uśmiech po i wielka radość klientki, która go przeszła. Kolejna to relacje z innymi i światem, następna to spotkanie z samą sobą i akceptacja siebie.

Każda sesja jest wyjątkowa i odkrywcza! A ja mam to wielkie szczęście patrzeć na cud przemiany i wybudzenie do życia. 😉

 

Jak żyć, aby cieszyć się zdrowiem psychicznym i fizycznym?

Ukochać tak naprawdę siebie... Co to znaczy? Chodzi o to, żebyś zadbała o siebie, o swoje ciało od samego rana i o dobre myśli. Przecież  myśli się materializują! Pamiętaj o tym i zabierz siebie na spacer – jak najlepszego przyjaciela! Daj sobie dobre jedzenie i dużo akceptacji oraz miłości …  Brzmi dziwnie? Sama się długo tego uczyłam i teraz dzielę się tą wiedzą z innymi. Każda sesja to prawdziwe pokochanie siebie. Przecież nikt nie da nam miłości tak głębokiej jaką my sobie możemy dać. A kiedy prawdziwie ukochamy siebie, to inni będą chcieli nas kochać i być obok!

 

Mój każdy dzień to…

Mój dzień zaczynam od krótkiej medytacji i wdzięczności porannej za to co przede mną. Później zawożę dzieci do szkoły, przedszkola.

Staram się zawsze znaleźć czas na ruch, ćwiczę jogę, pilates lub tańczę. To daje mi energię na cały dzień, oprócz tego codzienny spacer z dziećmi po południu – robię to wszystko mając dzieci, prowadzę dom, sesje w domu, przychodniach i fundacji. Przygotowuję warsztaty w domu i działam na rzecz fundacji Talentów Moc.

Zasilamy dwa domy dziecka i robimy piękną konferencję o zdrowiu 9 CZERWCA na Torwarze, na która zapraszamy Cię serdecznie.

Na konferencji będziemy mówić o holistycznym podejściu do zdrowia. Ja będę mówić o pracy z podświadomością i hipnoterapii.

Nasze wydarzenie, na które Cię serdecznie zapraszam to

Konferencja „Moc i zdrowie jest w Tobie!”

 


Elżbieta Strzyga-Zdanowska  – aktywna i świadoma Certyfikowana Hipnoterapeutka,  Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy, Trenerka Zdrowego Stylu Życia, właścicielka Ośrodka Rozwoju Osobistego – Oaza Inspiracji, spełniona mama, która posiada własne eko jedzenie.

Prowadzi konsultacje i terapię pracy z podświadomością w stanie relaksacji i wizualizacji, coaching zdrowia i zmiany oraz treningi Mindfulness. W swoich terapiach łączy pracę z ciałem, głosem oraz autorki program uwalniania wg Hawkins z Body Work.

Współpracuje z Fundacją Psychoonkologii i Promocji Zdrowia Ogród Nadzieii, Fundacją Talentów Moc, z Przychodniami Zdrowy Miś w Grójcu oraz Warszawskimi Vital.

Prowadzi prywatne sesje z pobytem w swojej Oazie Inspiracji. Pasjonatka rozwoju i odnajdywania wewnętrznej wolności poprzez prace z podświadomością, tańcem, ciałem i jogą. W swojej Oazie organizuje wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Wspiera i pokazuje jak ważny jest Człowiek, uczy miłości do siebie i życia oraz pomaga w realizacji swoich celów i marzeń. Od lat poznaje najbardziej efektywne narzędzia i techniki transformacji budzenia się ludzkiego potencjału z pogranicza psychoterapii, hipnozy, pracy z ciałem i głosem.

Jej pasją jest również sport i zdrowy tryb życia. Uczy dzieci i dorosłych zdrowego odżywiania. Ćwiczy jogę w swoim zaciszu domowym, jeździ konno i rowerem. Od paru lat łączy bycie mamą, terapeutą oraz kobietą dbającą o ciało i ducha.

Poprzednie

Jak to jest przedsiębiorczynią być?

Praca przy komputerze bez bólu kręgosłupa?

Dalej