W mediach

Tutaj znajdziesz kilka ciekawostek, wzmianek, które ukazały się w  mediach w związku z moją osobą lub też wywiady, których udzielałam. Ułożone są od najświeższego.

W grudniu 2016 zostałam zaproszona przez Stream Online do poprowadzenia webinaru w ich studio. Webinar „Jak promować swoją markę online?” odbył się 16 lutego. Klikając TU możesz go obejrzeć – godzina wiedzy w pigułce 🙂


Zostałam zaproszona przez Izę Wołyniec-Sobczak do programu Personal Branding Academy. Bardzo mnie ucieszyło, bo jest to projekt, który pomaga uczestnikom zbudować mocną markę osobistą w biznesie. To bezcenne w dzisiejszych czasach, szczególnie kiedy budujesz własny biznes. Miałyśmy również okazję porozmawiać a efekt tego możesz przeczytać klikając TU 🙂


25 lutego 2016 odbyła się trzecia z cyklu konferencja 12 kroków do sukcesu dotycząca Promocji własnego biznesu. Oprócz tego, że byłam uczestniczka, miałam przyjemność wypowiadać się dla Miejska.tv na temat konferencji 12 kroków do sukcesu, organizowanych przez Fundację Twoja Inicjatywa. Cykl 4 konferencji w 4 miastach rozpoczął się w 2015 roku, kończy się w kwietniu 2016 roku.

Nagrywanie tego materiału było dla mnie przeżyciem, bo nie mam obycia z kamerą co widać 😉 Ale wiem, że trzeba nad tym popracować:) A okazało się, że jest jeszcze jeden materiał, w którym mówię o formach reklamy bez ponoszenia kosztów. Zapraszam!

Dziękuję Katarzyna Wicha za zaproszenie do tego nagrania!


TUTAJ  znajdziecie moje wypowiedzi na temat współpracy z Mateuszem Piotrowskim – właścicielem marki Future Expert Program, który ukazał  się 17 września 2015, a z którym miałam przyjemność pracować na początku tego roku.

slajder-1

We wrześniu 2015 Anna Kossak opublikowała u siebie wywiad ze mną. Zapraszam do przeczytania wywiadu i zapoznania się z ze stroną Ani.

ja i anna kossak kawiarnia 2015

Moje ostatnie zetknięcie z radiem miało miejsce dzięki Madzi Milewskiej, która zaprosiła mnie do swojej audycji w Radio Praga – Pasja jest kobietą. Miłego słuchania!

o mnie w mediach

Madzię Milewską poznałam poprzez jej bloga, na którego natrafiłam przypadkiem na Google+. Tak mi się spodobał wpis, że napisałam do niej. I tak zaczęła się nasza znajomość – głównie on-line na początku. Madzia zaproponowała mi krótką notkę o mnie na jej blogu i zgodziłam się. Oto efekt:

O mnie na blogu Madzi

Na początku roku 2015 zostałam zaproszona przez Patrycję Załug do niedzielnej audycji Radio Kolor „Liderki Uśmiechu„. Nie dostałam pełnego nagrania, więc muszę umieścić tutaj jej części. Jeśli jesteście mnie ciekawe to zapraszam do nagrań.

radio kolor

Odsłona 1

Odsłona 2

Odsłona 3

Odsłona 4

Odsłona 5


Na przełomie roku 2014/2015 wzięłam udział w konkursie Zwierciadła  „Solidarność kobiet ma sens” Tutaj przeczytacie mój tekst konkursowy. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie:)

solidarnosc kobiet ma sens

Dodaj komentarz