Jak stać się rozpoznawalną i silną marką? – Izabela Wołyniec-Sobczak

| |

Jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie i masz dobry produkt. Twoi Klienci są wszędzie, mijacie się co chwilę, szukają Twojego produktu czy usług. Jednocześnie masz silną konkurencję w swojej branży. Na kogo zwrócą uwagę? Kogo wybiorą?

Izabela Wołyniec-Sobczak

Jak stać się rozpoznawalną i silną marką?

Izabela Wołyniec-Sobczak

Wyobraź sobie, że jesteś sprzedawcą, specjalistą w jakiejś dziedzinie i masz dobre produkty / usługi, np.:

– ubezpieczenia, które każdy z nas kupuje

– kredyty, które wielu z nas ma lub za chwilę weźmie

– nieruchomości, przecież każdy z nas gdzieś mieszka

– wycieczki i podróże wakacyjne (zbliżają się, super! )

– skuteczne szkolenia

– innowacyjne narzędzia marketingowe

a także usługi szkoleniowe, prawne, finansowe, doradcze, informatyczne, fotograficzne, tłumaczenia, nauka języków obcych… można tak wymieniać bez końca.

Jesteś naprawdę w tym świetny, ale… jesteś jednym z wielu świetnych specjalistów w swojej dziedzinie.

Czy wiesz, że masz w swoich rękach największy atut – siebie. Gdy do tego dołożysz silną, świadomie zbudowaną markę osobistą, wyróżnisz się z tłumu i odniesiesz sukces. Posiadając silną markę, nie musisz sprzedawać, bo Klienci sami chcą kupować od Ciebie. Marka osobista, w dłuższej perspektywie czasowej, daje przewagę w działaniach marketingowych i sprzedażowych i ma dzisiaj wymierną wartość rynkową.

Twoja marka osobista to Twój własny i niepowtarzalny kanał marketingowy, dzięki któremu zbudujesz grono oddanych klientów.

Jeśli chcesz na bazie własnego potencjału zbudować solidną i rozpoznawalną na rynku markę – markę profesjonalnego agenta nieruchomości – chcesz odnieść sukces zawodowy i osobisty, postaw na siebie i renomę własnego nazwiska. 

Jak to zrobić?  

Zapraszamy Cię do udziału w PERSONAL BRANDING ACADEMY.

PERSONAL BRANDING ACADEMY to jedyny na rynku kompleksowy program, skutecznie uczący jak zbudować markę osobistą. Program zawiera wiedzę i umiejętności ze wszystkich obszarów tematycznych, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie, krok po kroku, zbudować swoją silną markę osobistą.

Celem Akademii jest zbudowanie silnej osobistej marki przez każdego uczestnika Akademii.

W dzisiejszym świecie personal branding nie jest już tylko modą, jest wręcz koniecznością, aby zaistnieć na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku. Jest narzędziem do zbudowania swojej wiarygodności, rozpoznawalności, niepowtarzalności.

Personal Branding Academy to 5 miesięcy budowania Twojej marki, 6 spotkań, 7 ekspertów, 3 edycje: Poznań, Wrocław, Łódź.

DLA KOGO JEST AKADEMIA? 

Dla specjalistów, ekspertów, przedsiębiorców, menedżerów, konsultantów, doradców, agentów, trenerów, każdej specjalności i branży.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Akademia składa się z sześciu modułów – całodniowych spotkań, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności i przy wsparciu ekspertów budują krok po kroku swoją markę.

Sprawdź jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz na Akademii  

Program Akademii to wiedza z zakresu brandingu, marketingu, promocji i najnowszych narzędzi komunikacji, PR-u, wizerunku, mowy ciała, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego i sprzedaży. Każde spotkanie ma charakter praktycznych warsztatów w małej grupie, aby każdy uczestnik mógł w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę.

Zobacz szczegółowy program, terminy i koszty.

POZNAJ EKSPERTÓW AKADEMII 

Akademię tworzy zespół ekspertów – przedsiębiorców i praktyków, którzy kierują z sukcesem swoimi firmami, prowadzą szkolenia i prelekcje, publikują eksperckie artykuły w mediach.

Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, przeprowadzimy Ciebie przez proces personal brandingu, którego efektem będzie Twoja silna marka osobista. Nauczymy Cię samodzielnie budować silną markę osobistą, bo znamy najnowsze trendy rynkowe oraz narzędzia do budowania i rozwijania marki. Po prostu wiemy jak to zrobić.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKADEMII JUŻ DZIŚ 

Wybierz pasujące Ci miasto i zacznij z nami tę pasjonującą przygodę. Zaczynamy 5 października w Poznaniu, 6 października we Wrocławiu i 13 października w Łodzi. Zapisy na końcu strony “Program”

Jeśli masz pytania, potrzebujesz dodatkowych informacji, nie jesteś pewien czy ta oferta jest dla Ciebie, a może chcesz się zgłosić do Akademii napisz lub zadzwoń do nas.


Izabela Wołyniec-Sobczak – Ekspert personal brandingu&brandingu.
Pomagam przedsiębiorcom, menadżerom, freelancerom, specjalistom i ekspertom różnych branż, rozwijać ich biznesy, na bazie silnej marki.
Prowadzę projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich markami osobistymi. Pomagam im, na bazie własnego potencjału, zbudować markę osobistą, dzięki której będą mogli skutecznie kierować karierą zawodową, własnym biznesem i świadomie funkcjonować we współczesnym, konkurencyjnym świecie.
Współpracuję także z małymi i średnimi firmami, opracowując spersonalizowane strategie dla marki firmy, produktu, usługi. Prowadzę szkolenia i warsztaty, na których uczę jak skutecznie budować markę i korzystać z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji.
Bazując na 17-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi brandingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.
Jest praktykiem biznesu, menedżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek, członkiem The Chartered Institute of Marketing.
Założyłam i prowadzę z sukcesem projekt www.sukcesnaobcasach.com,  którego celem jest uczenie i rozwijanie przedsiębiorczych kobiet oraz wspieranie w biznesie. Występuję jako prelegentka na konferencjach,piszę artykuły publikowane w mediach.Więcej na www.wolyniecsobczak.com
Poprzednie

Jak zarabiać na blogu? – Whitepress

Jak wybrać odpowiednie okulary? – rozmowa z Lucyną Przyborek

Dalej