Nowy sposób na letni szyk

| |

Ewidentnie lato zawitało, bo moja głowa się rozluźniła. Bardzo. Nie wiem czy to dobrze, czy to źle, ale taki fakt. Dlatego dziś postanowiłam zupełnie na luzie przedstawić Ci nową markę modową Duhla.com.

Sposób, w jaki się ubieramy odzwierciedla nie tylko jak o siebie dbamy, co o sobie myślimy, ale przede wszystkim odzwierciedla styl naszego życia i czasów, w których żyjemy. Według najnowszych badań socjologicznych stwierdzono, że dziś czytając typowe weekendowe wydanie np. Gazety Wyborczej otrzymujemy tyle informacji, co w XIX wieku człowiek otrzymywał przez rok! Kobiety dziś pełnią funkcje zarządcze, angażują się w wiele pozazawodowych aktywności wynikających z ich pasji, ale także tych wynikających z bycia i życia w rodzinie. Czas tak zwany „wolny” przeplata się z obowiązkami służbowymi, tak, że trudno, nam kobietom, jednoznacznie wyznaczyć granice na linii: praca – dom. Dużo wymaga się od nas, a i my same dużo wymagamy od siebie.

Odpowiedzą na intensywny styl życia współczesnych kobiet, które bez względu na porę dnia chcą wyglądać wyjątkowo i świeżo staje się marka Duhla kierowana do kobiet nowoczesnych i zadbanych, ale przede wszystkim takich, które mają naprawdę dużo obowiązków, a dla których wizerunek zewnętrzny jest nie tylko przyjemnością, ale i „narzędziem pracy”.

Funkcjonalność, wygoda i estetyka to słowa kluczowe dla projektantki i twórcy marki Agnieszki Barańskiej, która podkreśla: „Gdybym miała jednym zdaniem określić czego pragnę dla kobiet to powiedziałabym „ułatwić i uprzyjemnić im życie”. I myślę, że to już po części mi się udało – uważnie przyglądając się sobie samej, proponuję ubrania, które sprzyjają kobiecym sylwetkom czyli sukienki czy spódnice z podwyższoną talią, podkreślaną takimi dodatkami jak kieszenie czy pasek. Kobiety w tak skomponowanych projektach mogą swobodnie dobierać dodatki i zmieniać się w zależności od pory dnia oraz zadań, które muszą zrealizować. Podczas sesji zdjęciowej pokazaliśmy, że w ubraniach tak przygotowanych można iść na lody, na randkę, na wywiadówkę oraz na spotkanie firmowe.

Agnieszka proponuje w swojej kolekcji sukienki…

duhla

duhla

Ale i spódnice, bluzki…

duhla

duhla

I w związku z tym, że znam Agnieszkę i jej kibicuję to dziś mam dla Ciebie  – kobiety, dla której  wygląd jest ważnym elementem budowania własnego wizerunku i która zakochała się już w projektach kreatorki – mam dziś kupon rabatowy na zakupy w sklepie Duhlawww.duhla.com Każda osoba, która dokonując zakupu wpisze kod promocyjny o numerze: 8AJS33 otrzyma rabat 10%. Oczywiście możecie się również podzielić ze swoimi aktywnymi i zapracowanymi koleżankami. A na koniec podpowiadam, że warto śledzić działania marki bo ja już wiem, że będą niebawem też nowe modele 🙂

13388814_1594412344183438_2017548961_o

Poprzednie

Koncert mis tybetańskich – czemu to służy?

Babski networking na Pradze #3 – w tonacji Feng Shui

Dalej

2 komentarze do “Nowy sposób na letni szyk”

  1. Świetne rzeczy, ciemną sukienkę i spódnicę nosiłabym z ogromną chęcią! Widać tu coś innego, niekoniecznie na siłę podążanie za obecnymi trendami, ale to bardzo dobrze, na rynku potrzeba powiewu świeżości. 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.