SPA dla Ciebie i Twoich pieniędzy + bonusy od Ty i biznes

| |

Powiem tak, jak zobaczyłam ten tytuł to od razu zrobiło mi się przyjemnie 🙂 Dlaczego? Bo kocham SPA:) Kojarzy mi się wyłącznie z przyjemnością, a to jest potrzeba, która u mnie ma dość wysoki wskaźnik. Doczytując informację o projekcie dowiedziałam się, że to nie to SPA, a Spełnienie, Pieniądze, Akceptacja. Której z nas nie brakuje tych trzech kwestii razem? Ja chętnie wszystkie przytulę, a Ty?

Jestem zainteresowana tym kursem, bo chcę te trzy faktory wreszcie połączyć i cieszyć się życiem w pełni. Jeszcze jej nie doznałam, jestem w drodze. Ale jeśli okaże się, że tę drogę mogę skrócić to cudownie. Dlatego pomyślałam, że i dla Was może to być przydatny kurs i że może będziesz chciała wziąć w nim udział ze mną? Co Ty na to?

Ale zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie to przeczytaj co da Ci ten kurs – a jestem pewna, że nie zmarnujesz ani czasu ani pieniędzy! Znam twórczynie tego kursu i przeprowadziłam z nimi wywiad, już jakiś czas temu. Jeśli chcesz je poznać – kliknij TU.

Posłuchajcie Ewy, która zaprosi Was na ten kurs:

[youtube id=”c4SHCxoIZbo” align=”center” mode=”normal” autoplay=”yes” grow=”yes”]

 

SPA dla Ciebie i Twoich pieniędzy – Co to takiego?

To program  O SPEŁNIENIU, PIENIĄDZACH I AKCPETACJI – kurs stworzony przez Ewę Tyralik i  Izę Kaźmierczak. Jest to kompleksowy proces zamiany niesłużących i przeciążających programów wewnętrznego autopilota w programy spokoju, siły, spełnienia i wsparcia. Przyjemny w obsłudze. Równoważący i wyzwalający, bo dostrojony do Ciebie. Działanie sprawdzone w praktyce.

Jak to będzie wyglądać?

W każdym module otrzymasz materiały do słuchania. Będziesz w stałym kontakcie z twórczyniami w tajnej grupie na FB oraz podczas webinarów i seminariów online. Będą również niespodzianki – ćwiczenia relaksacyjne, medytacje, wizualizacje i wywiady z ciekawymi ekspertkami. Znajdziesz w tym kursie również dawkę inspiracji na temat zarządzania finansami.

Moduły:

Kurs podzielony jest  na moduły. Każdy z nich zajmuje się istotnym aspektem:

  • JA KOMPLETNA: rozpoznasz programy niedoborów i przygotujesz plan naprawczy.
  • JA SPRAWCZA: Zrobisz rachunek zysków i strat. Spokojnie, matematyka nie będzie CI potrzebna:-) Nauczysz się rozpoznawać i przełamywać bariery sprawczości.
  • JA UWAŻNA: Rozpracujesz skrypty Twojego wewnętrznego autopilota, który komplikuje Twoje relacje z pieniędzmi. I z bliskimi. Zamienisz je w źródło siły.
  • JA KOCHANA I KOCHAJĄCA: Poznasz wpływ tego, co się wydarzyło, właśnie się dzieje i wydarzy na Twoje reakcje – i zaczniesz świadomie z korzystać ze swoich zasobów.
  • JA DZIELĄCA SIĘ I INWESTUJĄCA: Dowiesz się, jak bardziej włączyć finanse w obszar swojego życia i jak mieć z tego satysfakcję. Nauczysz się sporo o oszczędzaniu i inwestowaniu.
  • JA PRZYJMUJĄCA I ZARABIAJĄCA: Weźmiemy na tapetę zasługiwanie, wycenianie, dawanie sobie prawa i zarabianie.
  • JA KORZYSTAJĄCA: Nauczysz się korzystać ze wsparcia najbliższych (nawet tych sceptycznych) i uniezależnisz się od krytyki.

Wierzymy, że można STAĆ SIĘ WSPARCIEM NIE TYLKO DLA SWOICH BLISKICH, ALE I DLA SIEBIE. Zbierać owoce swojej pracy. Cieszyć się tym, co wspólne i tym, co Twoje, własne. Wiedzieć, że jeśli będzie trzeba – dasz radę utrzymać swoją rodzinę. Mniej harować, a mieć zrobione więcej. Być bardziej docenioną. Czuć więcej równowagi w związku. Otrzymywać wsparcie takie, jakiego potrzebujesz. Znaleźć balans między zależnością a niezależnością – emocjonalną i finansową.

 

Kurs rusza 4 maja, a ja jako partner kursu, zapraszam Was do zakupu z użyciem hasła (an: tyibiznes, który dodatkowo daje Wam korzyści na moim blogu:

wywiad, historia, a może artykuł. A może organizujesz ywdarzenia dla kobiet i chcesz je popromować – pomogę Ci w tym. A jeśli będę akurat organizowała networking – będziesz miała wstęp gratis. Możesz też otrzymać konulting marketingowy ze mną (1h).  1 możilwość do wyboru:) Czyż nie warto łączyć sił 🙂

Zapraszam do zakupu pod linkiem: JESTEM BOGATA 

I DO UŻYCIA HASŁA:tyibiznes.

 Zachęcam do wyboru między:

Pakietem SREBRNYM  285 zł brutto

a

Pakietem ZŁOTYM 355 zł brutto 

Jak już kupisz kurs to wróć do mnie (najlepiej z print screenem, na którym będzie widoczne użycia hasła;)  i powiedz jaki bonus ode mnie najbardziej Cię interesuje!

 

Poprzednie

7 kroków do efektywnego networkingu

Skąd czerpać w sobie siłe, gdy siły brak? – Zuzanna Sentkowska

Dalej