Gdzie warto zaglądać w sieci? – #2

| |

Dziś chciałam Was zaprosić do kilku miejsc, na które od czasu do czasu zaglądam. Tak się złożyło, że są to tylko blogi kobiece. To już druga odsłona tego typu, a dla przypomnienia klikając  TUTAJ możecie przeczytać  odcinek 1:)

 

Chciałabym zacząć o tych blogów, których właścicielki, twórczynie znam osobiście:

Pierwszy z nich to blog Madzi Milewskiej, która tworzy miejsce szczególne, pełne emocji i dobrej energii. Zapraszam Was szczególnie na blog Madzi, która przeżywszy ostatnio bardzo trudny czas nie traci energii i ochoty do życia. To bezcenne.

Z Kasią Bogusz-Przybylską miałam przyjemność nakręcić sporo wywiadów video ze wspaniałymi kobietami. Jej bloga z pewnością wiele z Was zna, a te które jeszcze go nie odwiedziły – zachęcam do Babskiego Tabu!

Ostatnio poznałam osobiście również Olę Budzyńską, której webinary oglądam kiedy to tylko możliwe. Każdej z nas przyda się trochę więcej czasu dla siebie, albo lepszej organizacji pracy. Ola Wam w tym pomoże, dlatego zapraszam na jej bloga Pani Swojego Czasu.

Z Angeliką miałam okazję spotkać się i porozmawiać podczas jednej z Akademii Grzegorza Turniaka. Na blogu Ageliki Chimkowskiej znajdziecie wiedzę o tym jak być  skuteczną na co dzień. Poznacie sprawdzone metody na trwałą zmianę oraz  dowiecie się o najnowszych trendach w biznesie.

Również na jednej z AGT poznałam Joannę Rubin, twórczynię bloga Na kawie. Przeprowadziła kilkadziesiąt wywiadów ze znanymi  i inspirującymi ludźmi. Koniecznie zajrzyjcie!

Blog Freelancerki tworzy Gosia Zimniak, freelancerka, rysowniczka, projektantka. Wykonała wszystkie rysunki do Gry o biznes – Izabeli Makosz. 

A teraz miejsca, których twórczyń nie znam osobiście, ale wpadam na ich blogi od czasu do czasu:

Rozwój, kultura, blogowanie, DIY, fotografia – Ewelina Mierzwińska.

Przedsiebiorczość dla początkujących – blog Kasi Pszonickiej.

 

A może Wy coś dorzucicie do tej listy? Podzielcie się blogami, które są dla Was ciekawe, wartościowe  – może komuś tym otworzycie nowy rozdział w życiu 🙂

Poprzednie

Przekonania – Kinga Bogdańska

Portrety KP – Iwona Kordjak – Asdimo

Dalej

1 komentarz do “Gdzie warto zaglądać w sieci? – #2”

Możliwość komentowania została wyłączona.