Portrety KP – Justyna Kwiatkowska – Pracownia Sukcesu

0

Dziś dowiecie się o przekonaniach blokujących zarabianie pieniędzy, o tym jak je zmienić. Justyna powie również o tym, że sama pasja nie wystarcza, by prowadzić biznes z sukcesem. Dlaczego? Posłuchajcie! Usłyszycie jak to jest prowadzić własną firmę i jaka jest różnica między firmą a etatem. Czy firma jest dla każdego? Posłuchajcie! No i będzie jeszcze kilka ważnych kwestii, ale tego już nie zdradzę – posłuchajcie! 🙂

Justynę poznałam na jednym z wielu spotkań rozwojowych, biznesowych i networkingowych, na które chodzę, chyba z rok temu. Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach przez nią prowadzonych. Justyna ciągle się rozwija i to widać na jej stronie, w jej komunikacji i w tym co dziś proponuje kobietom, które chcą wreszcie zarabiać na swojej pasji!

Zapraszam do Pracowni Sukcesu, ale najpierw poznajcie Justynę!

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak sprzedawać swój pasjo-biznes to możecie skorzystać z kursu on-line,który zaczyna się 29.10. Klinkij TUTAJ, żeby się zapisać.

*Zdjęcie na topie – Dorota Dabińska – Frydrych
Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.