Zostań Liderką swojego Życia

| | ,

Nauka przedsiębiorczości w teorii i praktyce, wsparcie i motywowanie, a także budowanie trwałych relacji. Szkoła Liderek to miejsce, które kształci na wielu poziomach, bo bycie liderką odnosi się  do wielu płaszczyzn. Pod koniec października rusza 10. jubileuszowa edycja. Zostało tylko kilka wolnych miejsc.

 

Drugi debiut 

Do Szkoły Liderek trafiają bardzo różne kobiety, ale mają jeden wspólny cel –  chcą zmiany w życiu zawodowym, a często idą za tym także zmiany na gruncie prywatnym.

To kobiety, które mają pomysły, marzenia, a którym brakuje wiary w siebie i wiedzy na temat prowadzenia biznesu w praktyce. Żyją w rozdarciu emocjonalnym między tym, co muszą, a tym, co chciałyby robić, a to rodzi mnóstwo frustracji. Nie chcą też wykonywać nieprzemyślanych działań, szukają wsparcia.

Mentorki Szkoły pomagają uporządkować ten myślowy bałagan, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat przedsiębiorczości. W przyjaznej atmosferze uczestniczki dowiadują się od czego i jak zacząć proces reorganizacji swojej ścieżki zawodowej.

 

Kiedy usłyszałam o Szkole Liderek, wiedziałam, że tego właśnie szukałam. To było kompleksowe rozwiązanie. W programie było wszystko, czego potrzeba do rozwinięcia „genu przedsiębiorczości”, bo trzeba wiedzieć, że przedsiębiorczości uczymy się, nie rodzimy się z tym. W ciągu tych kilku miesięcy odkrywałyśmy swoje talenty, uczyliśmy się komunikacji, prezentacji, a nawet dowiedzieliśmy się, jak robić badanie rynku, budować strony www, czy stosować skuteczny marketing.- mówi Ewa Marchlak, absolwentka Szkoły Liderek.

 

Poznaj swoją wyjątkowość

Obok biznesowej, tematyka zajęć dotyczy również rozwoju osobistego, bo pewność i świadomość swojego potencjału są podstawą bycia Liderką. Często chęć działania blokowana jest przez nasz sposób myślenia o tym, że nie mamy wielkiego talentu, wykształcenia czy doświadczenia. Adeptki Szkoły Liderek  dowiadują się, że to działanie rozwija nasz potencjał a pasja powinna być największą motywacją do działania.

Każda kobieta jest wyjątkowa, ma swoje unikalne predyspozycje i może spróbować swoich sił w wybranej branży. Sęk w tym, żeby je odnaleźć i pielęgnować. Szkoła uczy racjonalnego podejścia do biznesu – działaj, a jeżeli nie wyjdzie, to wyciągnij wnioski na przyszłość. Wszechstronne przygotowanie uczestniczek czyni ze Szkoły koncept zupełnie wyjątkowy i niszowy. To jedyny taki projekt w Polsce, który poprzez naukę jak stać się Liderką, zmienia nie tylko podejście do pracy, ale i  do siebie. Po zakończeniu Szkoły Liderek uczestniczki mają szansę „stworzyć się” na nowo i przeżyć swój drugi zawodowy debiut – tym razem w biznesie, który wybiorą świadomie, w oparciu o pozyskaną wiedzę i inspirację oraz doświadczenie zdobyte podczas podsumowującego Szkołę zadania.

 

W Szkole dotarło do mnie, że zmiana jest możliwa, że naprawdę ode mnie bardzo wiele zależy i mogę mieć większy wpływ na to, czy codziennie będę narzekać, że jestem w więzieniu, zamiast oglądać słońce i zbierać kasztany, czyli jak potoczą się moje zawodowe losy. Jednak najważniejszym odkryciem było to, że to działanie, a nie bierność mogę przełożyć też na inne obszary mojego życia, bo zawodowe jest tylko jednym z elementów, nad którymi warto pracować. Dziś jestem w zupełnie innym punkcie, czuję o wiele większą równowagę i jestem przekonana, że gdybym nie trafiła do SL, moje życie mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. – mówi Anna Trafisz, absolwentka

 

Możesz jeszcze dołączyć – rekrutacja trwa!

Szkoła Liderek to ponad 70 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów, mnóstwo narzędzi i wiedzy biznesowej oraz mentoring doświadczonych businesswoman. To także wspaniała okazja do budowania nowych relacji z osobami, które mają podobne cele i marzenia. Szkoła Liderek odczarowuje obiegową kobiecą rywalizację na rzecz prawdziwej kobiecej synergii, opartej na otwartości, współpracy i wzajemnej inspiracji. Okazją do tego jest projekt zwieńczający kurs: wspólne zorganizowanie konferencji dla kobiet. Wszystkie dotychczasowe cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Pragniemy nauczyć nasze uczestniczki poczucia sprawczości. Wiele z nich boi się wystartować ze swoim biznesem, bo brakuje im pewności siebie i nie wiedzą, od czego zacząć, choć mają świetne pomysły. Tych 6 wspólnych miesięcy zmienia myślenie o życiu zawodowym, ale i o sobie. Nasze absolwentki stają się Liderkami, które wiedzą, jak ma wyglądać ich życie i chcą do tego dążyć. Często powtarzamy:

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia – mówi Katarzyna Dziubałka, właścicielka Szkoły Liderek.

Nauka przedsiębiorczości w teorii i praktyce, wsparcie i motywowanie, a nawet budowanie trwałych relacji. Szkoła Liderek to miejsce, które kształci na wielu poziomach, bo bycie Liderką odnosi się też do wielu płaszczyzn.

Zostały już tylko cztery wolne miejsca, zatem jeśli chcesz zmienić swoje życie zawodowe, dowiedzieć się, jak wprowadzać pomysły w życie i wziąć je w swoje ręce, to pośpiesz się. Nabór potrwa tylko do 15 października lub wyczerpania miejsc.

Więcej na: www.szkolaliderek.pl

 

Poprzednie

Praca zdalna poza firmą. O czym warto pamiętać?

Jak rozszerzyć asortyment w swoim sklepie?

Dalej