ITMAGINATION. Czy już wiesz, czym się zajmuje?

| |

Na czym polega działalność ITMAGINATION? Czy tobie również może pomóc w rozwoju biznesu? Czy twoja działalność może być jeszcze bardziej innowacyjna? Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, czym zajmuje się jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

ITMAGINATION, czyli nowoczesny sposób patrzenia na firmę

Podmiot ten ma na celu wsparcie swoich klientów w byciu innowacyjnym. Chodzi tu przede wszystkim o tworzenie dedykowanego oprogramowania, a także o analizę danych oraz outsourcing.

Wszystko zaczęło się w roku 2008, wtedy powstało ITMAGINATION. Aktualnie mówi się o tym podmiocie, że jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Wynika tak między innymi z rankingu Deloitte Fast 50 CE i FT1000: Europe’s Fastest Growing Companies przygotowanego przez Financial Times.

Co możesz zyskać?

Kto znajduje się wśród klientów firmy? Usługi te proponuje się przede wszystkim instytucjom finansowym, bankom, a także międzynarodowym firmom z sektora commerce. Korzyści czerpią tu także przedsiębiorstwa technologiczne, budowlane i energetyczne. Na koncie ITMAGINATION znajdują się już setki projektów. Wykonane zostały one zarówno dla dużych, jak i średnich przedsiębiorstw zlokalizowanych na całym świecie.

Biura ITMAGINATION znajdują się w różnych częściach naszego kraju. Aktualnie są to Płock, Gdynia, Kraków, Lublin, a także Wrocław. Firmę tworzy łącznie ponad 450 specjalistów, którzy mają bardzo wysokie kwalifikacje.

Poznaj wartości firmy

Firma to nie tylko eksperci, ale też wartości, którymi kierują się osoby pracujące w ITMAGINATION. Wśród nich znajduje się przede wszystkim partnerstwo. Przekłada się ono na dobre relacje i owocną współpracę. Oprócz tego bazą są uczciwość i porozumienie.

Poza tym ITMAGINATION to profesjonalizm. Wykorzystywane są tu zarówno doświadczenie, jak i wiedza. Celem jest dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla partnerów firmy. Jednocześnie wartość stanowi transparentność. Przejawia się ona w etycznej postawie i przejrzystości współpracy.

Dobry kontakt z klientem bardzo pomaga w osiągnięciu celów. Z tego względu pracownicy ITMAGINATION dzielą się wiedzą na temat swojej pracy. Tajemnicą nie są kwestie takie jak: dostarczane rozwiązania i koszty ich realizacji. Dobre relacje z klientem oraz z partnerami biznesowymi powinny stanowić bazę dla wielu działań. Przykładem takich praktyk jest właśnie ITMAGINATION. Sprawdź, co może dla ciebie zrobić.

Poprzednie

Czy komornik może zająć konto firmowe za prywatne długi?

Pieniądze na działalność gospodarczą

Dalej