Q Hotele – nowoczesny rozwój

| |

Jest wiele sieci hotelowych, które walczą nieustannie o uwagę potencjalnych gości. Czasem robią to poprzez kampanie reklamowe, korzystne rabaty, lub też poszerzanie oferty dla konkretnego klienta. Często oferują wysoki standard, który dla wielu mniejszych obiektów jest nieosiągalny, lub bardzo trudny do wdrożenia.

 

Szkolenia obsługi, nowe i remontowane obiekty, a także kultura hotelarska – to wyróżnia hotele sieciowe, w tym niezwykle popularne Q Hotels. Warto odnotować, że właśnie powstaje nowa inwestycja sieci – powstaje kolejny hotel we Wrocławiu, który będzie alternatywą dla obiektu znajdującego się w centrum miasta, niedaleko Rynku.

Elegancko i zacisznie

Q Hotele wyróżniają się na tle innych hoteli eleganckimi wnętrzami, które doskonale sprawdzają się zarówno podczas pobytów urlopowych, jak i służbowych. Neutralne barwy, wygodne łóżka i przyjemne łazienki – to wszystko sprawia, że można wypocząć po całym dniu aktywności lub pracy. Kolejnym ogromnym atutem jest profesjonalna obsługa, która dba o nas na każdym etapie pobytu.

Świetna lokalizacja

Q Hotele są świetnie zlokalizowane – w przeciwieństwie do wielu hoteli sieciowych mieszczących się blisko lotnisk lub autostrad, położone są zwykle w samym centrum danego miasta. W Gdańsku jest to tuż nad Motławą, w Krakowie obok Centrum Kongresowego. We Wrocławiu i Katowicach również znajdziemy je w centrum, blisko atrakcji turystycznej i węzłów komunikacyjnych. Dzięki temu Q Hotele są świetnym wyborem na różnego rodzaju wyjazdy – łatwo można się z nich dostać zarówno do najważniejszych obiektów biznesowych, jak i najważniejszych miejskich atrakcji.

Doskonała kuchnia

Każdy Q Hotel posiada restaurację, której może pozazdrościć wiele innych hoteli. Ucieszy to z pewnością wszystkich tych, którzy rezerwują pobyty ze śniadaniami. Ale my zachęcamy również do poznania dań obiadowych i kolacyjnych, które naprawdę robią wrażenie smakiem i sposobem podania. Warto sprawdzić, jakie jest aktualne menu i propozycje danej kuchni: często można się spotkać z ciekawymi propozycjami sezonowymi lub wieczorami tematycznymi. To także świetne miejsce aby zaprosić współpracowników lub klientów po spotkaniu czy konferencji.

Zaskakujące ceny

Hotele o wysokim standardzie odpowiednio cenią swoje usługi. Q Hotele niewątpliwie należą do obiektów wyższej klasy, w których pobyt jest czystą przyjemnością i świetnym doświadczeniem. Zaskakujące są w tym kontekście ceny – często można wybrać korzystny pakiet lub ofertę, które proponują doskonałą jakość w promocyjnej cenie. To świetna wiadomość dla osób, które często podróżują służbowo i cenią swój komfort podczas każdego wyjazdu.

Poprzednie

6 wskazówek, które ułatwią Ci oszczędzanie

Zaburzenia osobowości – osobowość antyspołeczna – cz. 5

Dalej