Rozepnij gorset i odetchnij duszą – warsztat Eli Dąbrowskiej

| |

Ten rok rozpoczęłam z piękną energią na całodniowym warsztacie Eli Dąbrowskiej z Akademii Radosnego Życia, który odbył się w Naturalnym Centrum Zdrowia. Była przestrzeń na to, by podsumować poprzedni rok, podzielić się swoimi osiągnięciami, planami na zmiany w nowym roku. Był czas na medytację, jogę śmiechu, rozmowę, taniec, ćwiczenia oddechowe i ruchowe. Ciekawa formuła, dużo wzruszeń, spokoju i pozytywnych wibracji. Był nawet czas na malowanie. Może odkryję nowy talent 😉 

 

Rozpoczęłyśmy od rozmów i medytacji serca. Rozmowy i dzielenie się sobą są bardzo szczere a dziewczyny chętnie się otwierają. To buduje niepowtarzalną atmosferę. Wiemy, że możemy sobie ufać, bo każda wnosi siebie a założeniem jest, że wszystko zostaje między nami. Sprawdzone – działa!

Miałyśmy okazję wyciągnąć karty z intencją na nowy rok. Moje cudownie pokryły się z tym co ja sobie założyłam na ten rok, więcej ruchu, więcej dbałości o siebie i potrzeby organizmu. To mam zamiar wdrażać dzień po dniu! 🙂

Sesja jogi śmiechu jak zawsze energetyzująca. Przeszłyśmy ze śmiechem cały dzień, robiąc wiele ćwiczeń, również w parach.

Był też czas na rozmowy i pyszne jedzenie.

Było też fantastyczne doświadczenie prysznica dotykowego, którego doświadczyła każda z nas. Ta przyjemność dopieszczania siebie jest bardzo potrzebna a często niedoceniana. Uwaga i dotyk, przytulenie drugiej kobiety jest równie ważne i poprawiające samopoczucie obu stronom.

Był też czas na taniec i zabawę.

A na koniec odkrywałyśmy swoje talenty malarskie.

Takie „dzieło” stworzyłam 🙂 Każdy może być artystą jeśli tylko chce 😉

Piękny dzień, pełen wzruszeń,  radości,  świadomego oddechu.  Z pewnością gorsety rozpięłyśmy podczas pierwszych minut warsztatu, więc poczułyśmy siebie bliżej. A przecież o to chodziło!  Czas ze sobą. Czas w energii kobiecej. Nieoceniony.

Jeśli będziesz chciała spędzić dzień w pozytywnej energii kobiecej w Warszawie, pełen ciekawych ćwiczeń oddechowych, śmiechu, medytacji i spokoju – to zachęcam Cię do tego warsztatu.

A jeśli wolisz warsztaty wyjazdowe to zapraszam Cię do Jaworowego Dworu na weekendowy warsztat Tańczące Boginie. Cudne miejsce, ciekawy program i marzec – zobacz sama i dołącz do nas!

Poprzednie

Nowe rozdanie

Kobiety czas na kawę – Warszawa vol. 5

Dalej