Sama poprowadzę mój fanpage na FB!

| |

Od trzech lat szkolę z Facebooka od postaw. Jeśli byłaś na moich warsztatach to na pewno to wiesz, bo doświadczyłaś ich i wyszłaś z głową pełną pomysłów i  inspiracji. Może nadal z tego korzystasz.  A może napotkałaś na jakieś problemy, z którymi nie możesz sobie sama poradzić?  

 

Ja – moja marka osobista – mój fanpage

Jeśli budujesz właśnie swoją markę osobistą i masz już obmyślaną strategię działania, wiesz czyje problemy rozwiązujesz i jaką dajesz wartość to z pewnością wiesz o czym chcesz mówić do odbiorców na fanpage FB. Przecież najlepiej siebie znasz, wiesz jakie emocje chcesz budzić, jakim językiem mówić, o czym pisać i jak. Masz już fanpage i działasz.

 

Najlepiej czuję swoją markę!

Racja, bo w sumie ją tworzysz osobiście, prawda? Wiesz co należy umieszczać na fanpage, co wspiera jej rozwój, czego unikać. Albo jeszcze ciągle się tego uczysz.

Umieszczasz na fanpage informacje o swoich usługach, budujesz swój wizerunek profesjonalistki dając wartościową wiedzę. Robisz wszystko co możesz, co potrafisz, żeby iść do przodu, żeby być coraz bardziej rozpoznawalną.

 

Agencja nie rozumie mojej specyfiki!

Kiedy pracy przybywa coraz częściej nie masz czasu na systematyczne działania na fanpage FB. A to błąd. Opuszczasz publikację, zaniedbujesz go. Spada zainteresowanie. Decydujesz się na współpracę z agencją. Trochę Cię to kosztuje, ale ufff… jest systematycznie. Po jakimś czasie zauważasz, że fanpage jest już taki jakby nie Twój. I w efekcie odpuszczasz. Rezygnujesz z agencji.

 

Będę to dalej robić sama…

No i działasz dalej. Dostajesz często zadyszki. Czasami nie masz pomysłu na posty. Chętnie byś kogoś podpytała o kilka kwestii, zainspirowała się. Nie do końca jesteś zadowolona ze swojej pracy, nie wiesz czy robisz  to dobrze. Efekty są takie sobie.

Tutaj podpowiadam: jeśli brak Ci inspiracji  – przejrzyj strony konkurencji, zajrzyj na Pinterest – to świetna platforma do insjipracji i to nie tylko tych wnętrzarskich czy modowych. Sprawdź sama!

 

Jakie jest inne wyjście?

Żeby robić to dobrze, profesjonalnie musisz mieć wiedzę, która ułatwi Ci działania. Wiedza da Ci pewność, że robisz dobre posty i będziesz widziała efekty. Będziesz wiedziała jak robić reklamę płatną i to zdecydowanie pomoże w rozwoju Twojej marki osobistej. A nie będziesz przepalała budżetu! Być może założysz grupę, zaczniesz robić live’y. Mogę Cię do tego zmotywować jak kilka innych kobiet, które dziś robią live’y, webinary bez problemu. Oczywiście zawsze jest stres, ale nie tak paraliżujący jak na początku.

To się mieści w opcji współprowadzenia fanpage, pomoc przy szukaniu inspiracji, nowysz sposobów na…,  odkrywaniu nowych możliwości. Nie trzeba od razu przejmować fanpage żeby Ci pomóc w jego prowadzeniu! Widzę taką potrzebę rynkową i miałam już takie współprace. Dobrze to działało i mam coraz więcej takich zapytań, więc zdecydowałam o tym napisać, żebyś i Ty mogła się o tym dowiedzieć 🙂

 

Jeśli nie sama i nie agencja to jak? 

Dobrze zdobyć solidne fundamenty na szkoleniu, warsztacie, żeby znać możliwości FB i umieć się nimi posługiwać. I tutaj zaproszę na swój praktyczny warsztat Dzień z Facebookiem – kawał solidnej wiedzy. I bardzo Ci potrzebnej! Możesz się przeszkolić również gdzie indziej – to Twój wybór 🙂

Jednak to co chcę Ci powiedzieć to to, że możesz nie mieć potrzebnej wiedzy do efektywnego prowadzenia fanpage! Uczestnicy moich szkoleń wychodzą z nich dzieląc się swoimi odczuciami i najczęściej słyszę –  nie miałam/łem pojęcie, że tego tyle jest…,  mam kwadratową głowę – tej wiedzy jest ogrom!, jest tyle możliwości, a ja tego nie używałam!

Dlatego warto się szkolić! Bo prowadzenie fanpage nie polega tylko na wrzucaniu zdjęcia i tekstu.

Jak już pójdziesz na szkolenie to dobrze mieć wsparcie również „po”, gdyby jednak nie wszystko do końca było zrozumiałe. I dlatego mój warsztat od teraz zawiera pakiety wsparcia po, które są w bardzo atrakcyjnych cenach jeśli zakupisz je wraz ze szkoleniem!

Jeśli się na to nie zdecydujesz, ale po jakimś czasie stwierdzisz – chcę pomocy przy prowadzeniu fanpage i mojej marki online – to ustalimy inne zasady i też to będzie możliwe. Jeśli nie byłaś na moim warsztacie i się nie wybierasz, ale potrzebujesz pomocy, może nawet tylko doraźnej – też mam dla Ciebie propozycję!

 

Możesz też skorzystać ze współprowadzenia grupy. Odciążam w kilku kwestiach 🙂 Oczywiście nie robię całej roboty za Ciebie – tym bardziej, że ma to być TWOJA grupa na FB. Ale to już inny temat.

 

No i na sam koniec – jak to wygląda cenowo?

Pakiet Standard to po prostu warsztat, sześciogodzinny, praktyczny, w małych grupach +materiały przesłane po warsztacie w pdf i certyfikat ukończenia warsztatu.

🔴Pakiet PREMIIUM
6 godz.warsztat+materiały przesłane po warsztacie w pdf i certyfikat ukończenia warsztatu (to co w pakiecie standard) + miesięczne wsparcie po warsztacie w postaci rozmów, odpowiedzi na pytanie czy przkazania konkretnych instrukcji przez telefon/skype/messenger (1,5 godziny) 

1. Cena do 16 września – 390zł brutto  (cena warsztatu 260zł)
2. Cena od 17 września do warsztatów – 470zł brutto (cena warsztatu 290zł)

{UWAGA! Wartość 1,5 godz. konsultacji to 300zł netto!}

🔴Pakiet VIP
6 godz.warsztat+materiały przesłane po warsztacie w pdf i certyfikat ukończenia warsztatu + dwumiesięczne wsparcie po warsztacie w postaci rozmów, odpowiedzi na pytanie czy przkazania konkretnych instrukcji przez telefon/skype/messenger (3 godziny).

1. Cena do 16 września – 490zł brutto  (cena warsztatu 260zł)
2. Cena od 17 września do warsztatów – 690zł brutto  (cena warsztatu 290zł)

{UWAGA! Wartość 3 godz. konsultacji to 600zł netto!}

Zachęcam do przyjrzenia się tematowi.

 

Chcesz się podzielić swoją opinią na ten temat pisz: beata@tyibiznes.com.pl

 

 

Poprzednie

Co warto zobaczyć na Półwyspie Iberyjskim?

Nowoczesność i technika w rozwoju osobistym

Dalej