DJI Osmo Mobile 2 – gimbal cud!

| |

Zauroczyłam się. Technika jest niesamowita. O czymś takim myślałam – no i jest. Gimbal. Co to takiego – urządzenie, które umożliwi Ci kręcenie profesjonalnych filmów za pomocą swojej komórki i DJI Osmo Mobile 2. Od razu jak obejrzałam film Bernarda Frugi, nakręcony za pomocą tego urządzenia, zaczęłam szukać więcej informacji w necie.

I oto jeśli chcesz zobaczyć co można za pomocą tego urządzenia zrobić – to polecam to video:

http://https://www.youtube.com/watch?v=XPOg8Mb2Oy4

A jeśli chcesz kilku wskazówek jak go używać to obejrzyj ten film.

Jestem oczarowana możliwościami tego urządzenia i jeśli tylko będę chciała nagrywać video cyklicznie to znajdzie się na mojej liście zakupowej.

Co mi się podoba? Przede wszystkim rezultat końcowy, czyli ciekawe efekty wizualne uzyskane przy użyciu telefonu i tego urządzenia. Już nie trzeba kupować drogich aparatów by uzyskać tak profesjonalny efekt! I to jest super. Stabilizator obrazu, podążające za Tobą oko kamery telefonu, możliwość panoramicznych zdjęć 360 stopni, slow motion, możliwość robienia timelapsów.  I pewnie jeszcze wielu ciekawych możliwości. Ech… rozmarzyłam się. Lubię nowe, użyteczne technologie. Co zrobię 😉 A to urządzenie zdecydowanie daje duże możliwości, jest poręczne i nie tak drogie, by w końcu go nie nabyć. Oczywiście ma to sens wtedy, kiedy wiesz, że  będziesz je wykorzystywała stale. Jeśli ma leżeć na półce – lepiej dać spokój.

Co Ty sądzisz na temat tego urządzenia? Spodobało Ci się i efekty jakie umożliwia osiągnąć?

A może je znasz i  już sama robiłaś timelapse, czy filmy slow motion?

Poprzednie

Jak rozwijać grupę na Facebooku?

Smarter Together – XII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Dalej