Szukasz sali konferencyjnej w Warszawie? Oto 4 nasze propozycje!

| |

Warszawa to jedno z najczęściej wybieranych miast w Polsce pod względem organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Bogata baza noclegowa, profesjonalne zaplecze techniczne, pełna obsługa gastronomiczna, szereg ciekawych i nowocześnie zaaranżowanych miejsc – wszystko to znajdziesz w stolicy. Organizujesz w najbliższym czasie konferencję w Warszawie i poszukujesz sali z klimatyzacją oraz pełnym wyposażeniem? A może zależy Ci na bardzo prestiżowym miejscu, które wyróżnia niepowtarzalny klimat? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 4 najciekawszych sal konferencyjnych w Warszawie.

Organizacja idealnej konferencji to duże wyzwanie. Powodzenie eventu w znacznej mierze zależy od wyboru miejsca, w którym zostanie on zorganizowany. Dla organizatorów konferencji niezwykle istotna jest lokalizacja. Szczególną uwagę zwraca się przede wszystkim na komfort dojazdu oraz dostępność miejsc parkingowych przed danym obiektem. Kluczowy okazuje się także wygląd i standard miejsca, do którego organizatorzy chcą zaprosić swoich gości – wszystko zależy oczywiście od prestiżu danego wydarzenia – mówi pracownik firmy www.salerezerwacje.pl.

1. Sala szkoleniowa na Starym Mokotowie

zalacznik1

To niezwykle przestronna, jasna i komfortowa sala konferencyjna do wynajęcia, którą można dodatkowo zaciemnić. Wyposażona w klimatyzację, flipchart, projektor, mikrofony, nagłośnienie oraz dostęp do Wi-Fi, zapewnia profesjonalną organizację każdego wydarzenia biznesowego. Posiada dwie oddzielne łazienki, pomieszczenie bufetowe, dodatkowy pokój oraz dwa tarasy. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 80m2. To sala o podwyższonym standardzie i zdecydowany numer jeden w naszym zestawieniu. Ta sala szkoleniowa znajduje się w przedwojennej 4-kondygnacyjnej kamienicy, usytuowanej w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy willowej na Starym Mokotowie. Lokalizacja jest dogodna, a dojazd komunikacją miejską bardzo łatwy i komfortowy. Istnieje możliwość skorzystania z trzech bezpłatnych miejsc parkingowych znajdujących się tuż przy samym budynku lub też z miejskiej płatnej strefy parkowania.

2. Sala konferencyjna na Mokotowie

zalacznik2

Ta sala konferencyjna jest zdecydowanie mniejsza, ale równie komfortowa i dobrze wyposażona. Bardzo kameralna, przeznaczona dla maksymalnie 7 osób w ustawieniu konferencyjnym. W sali dostępny jest flipchart oraz Wi-Fi. Istnieje także możliwość wypożyczenia rzutnika. Sala znajduje się w bardzo eleganckim apartamentowcu zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, w pobliżu zielonego terenu wyścigów konnych. Przy obiekcie znajduje się parking, zarówno bezpłatny, jak i płatny.

3. Sala konferencyjna Warszawa Ochota

zalacznik3

Ta sala konferencyjna przeznaczona jest dla 14 osób. Posiada telewizor z możliwością podłączenia laptopa na potrzeby prezentacji. Usytuowana w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w niezwykle prestiżowym miejscu, w samym centrum stolicy. Zapewnia łatwy i niezwykle komfortowy dojazd, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Centralny, a także stacje metra. Istnieje możliwość skorzystania z miejskiej strefy parkowania oraz płatnego parkingu podziemnego.

4. Sala konferencyjna w Śródmieściu

zalacznik4

To nowocześnie wyposażona sala konferencyjna do wynajęcia, o łącznej powierzchni 138m2. Przeznaczona jest dla 40 osób w ustawieniu szkolnym oraz dla 80 osób w ustawieniu teatralnym. Usytuowana w nowoczesnym wieżowcu położonym w samym centrum miasta, niedaleko Dworca Centralnego. Budynek jest doskonale skomunikowany z lotniskiem, w pobliżu znajduje się wiele tras autobusowych i tramwajowych, a także linia metra.

Warszawa daje wiele możliwości, jeżeli chodzi o organizację wydarzeń biznesowych, szkoleń oraz konferencji. W zależności od specyfiki organizowanego przez Ciebie wydarzenia, liczby uczestników oraz ich potrzeb i oczekiwań, znajdziesz tu niezwykle bogatą bazę sal na wynajem z profesjonalnym zapleczem technicznym.

*Artykuł sponsorowany

Poprzednie

Kobiety Przedsiębiorcze – Grażyna Sandelewska – Maua

Jak zostać Ekspertką w swojej branży?

Dalej