Kobiety Przedsiębiorcze – Dobrawa Piękos-Szymańska – D&D HaiR

| |

Kiedy byłam w salonie Dobrawa House of Hair ujęła mnie domowa atmosfera tam panująca. Podobało mi się to, że są osobne pomieszczenia do strzyżenia i farbowania. Każda klientka, która się tam zjawi może się poczuć bardzo swobodnie, luksusowo i być spokojna o swoją prywatność. Salon mieści się w kamienicy w Centrum Warszawy, na ulicy Szpitalnej 8/7, blisko Wedla i nie widać go z ulicy. Będąc w nim możesz zadbać o swoją fryzurę, ale i odpocząć czy zrelaksować się. 

Dobrze dobrana fryzura jest bardzo ważna, wyraża nas i jest istotnym elementem naszego wizerunku. Dlatego warto o nią zadbać. Dobrawa podchodzi do trendów dość ostrożnie, bo fryzura nie musi podążać ślepo za najnowszą modą, ale powinna wyrażać charakter i autentyczność właściciela:) Jak sama Dobrawa mówi jej fryzury są robione w stylu wash&go. Ale, ale … stop.  Zagalopowałam się 🙂 Więcej już nic nie napiszę. Obejrzyj wywiad z Dobrawą, w którym będziesz miała okazję zobaczenia wnętrza salonu jak i projektantkę fryzur przy pracy! Warto!

[youtube id=”qy8TGvmbO3I” align=”center” mode=”normal” autoplay=”yes” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=qy8TGvmbO3I&feature=youtu.be”]

Pamiętaj, żeby obejrzeć w pełnym wymiarze kliknij w kwadrat w prawym dolnym rogu:)

A jeśli wolisz obejrzeć film na YT bezpośrednio – kliknij TU:)

Jeśli nie lubisz oglądać video, choć szkoda, bo to zdecydowanie warto obejrzeć, to mam dla Ciebie wywiad z Dobrawą, który ukazał się w magazynie Estetica Polska 5/2016 Zima 2016. I jeśli wolisz czytać to kliknij TUTAJ!


Dobrawa Piękos-Szymańska – współwłaściciel i dyrektor kreatywny D&D HaiR, współwłaściciel Akademii szkoleniowej D&D Trainings. Projektantka fryzur, stylistka światowego formatu. Była dyrektor artystyczna i światowy trener, wykładowca stylizacji fryzur w Akademii Vidal Sassoon w Londynie. Pracowała z takimi sławami jak Gwen Stefani, Mila Jovovich, Keanu Reeves. Od 10 lat konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę w Polsce i realizuje pasję jaką jest stylizacja fryzur, propagując filozofię wysokiej jakości pracy i ustanawiając nowe standardy współpracy z Klientami. Bohaterka filmu „Kobieta na zakręcie” Anny Maruszeczko oraz pomysłodawczyni zmiany wizerunku uczestniczek programów: Sexi Mama, Fabryka Piękna, Stylowych rewolucji Gok’a, W poszukiwaniu piękna. Stylista fryzur wielu sesji zdjęciowych dla znanych czasopism oraz pokazów mody. Stylista i autor wielu znanych metamorfoz. Wraz z zespołem stylistów odpowiada za perfekcyjne stylizacje oraz obszar artystyczny działalności firmy, szkoli i rozwija zespół, gwarantując najwyższe standardy oraz niepowtarzalny komfort Klientom odwiedzającym atelier. Jako jedyny instruktor w Polsce prowadzi szkolenia w oparciu o filozofię Vidal Sassoon, ponadto pełni funkcje Eksperta ds. szkoleń firmy JBS Kisielewski Turos Kisielewski (generalny dystrybutor marek Goldwell, KMS California w Polsce).

Poprzednie

Twój wizerunek w biznesie, czyli klucz do sukcesu – Kasia Malinowska

Start up – jak to działa?

Dalej

5 komentarzy do “Kobiety Przedsiębiorcze – Dobrawa Piękos-Szymańska – D&D HaiR”

  1. Świetny wywiad. Idąc do fryzjera czy kosmetyczki zawsze pragnę poczuć się luksusowo, a dla mnie luksus to przedewszystkim indywidualne podejście i intymność.

  2. Świetny, ciekawy wywiad! W ogóle fajnie, że zawód fryzjera jest coraz bardziej doceniany, szanowany. Wydaje mi się, że jeszcze kilka lat temu nie miał zbyt dobrej opinii. Na pewno zmienia się to dzięki nowemu podejściu do zawodu i nieustannym szkoleniom. Poza tym taka wizyta w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim jest w stanie poprawić humor absolutnie każdemu!:)

  3. Bardzo lubię słuchać takich inspirujących historii kobiet przedsiębiorczych!
    Pokazują, że jak masz cel i jesteś zdeterminowana, to pokonasz wszelkie trudności!
    Bardzo fajny wywiad! Serdecznie pozdrawiam! Asia Bogielczyk

Możliwość komentowania została wyłączona.