Zakupy korzystne dla Twojego biznesu z kartą paliwową euroShell Card

| |

Karty paliwowe euroShell Card to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala przedsiębiorcom na wygodne zarządzanie zakupami i optymalizację ich kosztów. Liczne ich zalety zapewnią wysoką skuteczność oraz łatwe w obsłudze użytkowanie. Precyzyjne przygotowanie kart uwzględnia wszystko to, co bezpośrednio przekłada się na komfort korzystania z nich, a więc łatwą dostępność, szeroką sieć punktów akceptujących, mobilność zarządzania usługą oraz profesjonalną pomoc techniczną. Wszystko to sprawia, że karty paliwowe euroShell Card stanowią niezwykle atrakcyjną alternatywę dla płatności gotówkowych. Sprawdźmy, dlaczego warto z nich skorzystać.

Sprawdzony sposób na optymalizację kosztów

Optymalizacja kosztów to wyzwanie, przed którym staje zdecydowana większość przedsiębiorców. W tym względzie świetnie sprawdzają się karty paliwowe euroShell Card od Fleetcor, bowiem umożliwiają one redukcję kosztów sięgającą nawet do 30%. Karty zostały przygotowane z myślą o różnych przedsiębiorstwach – zarówno tych posiadających dużą flotę samochodów, jak i tych, których flota jest nieco mniej liczna. Korzystanie z kart jest opłacalne dla przedsiębiorcy nawet wówczas, gdy dysponuje on wyłącznie jednym samochodem.

Istotne jest to, że propozycja firmy Shell dostosowana jest także do samochodów ciężarowych. Dzięki praktycznemu kalkulatorowi kosztów, jeszcze przed złożeniem zamówienia, klient może obliczyć, ile zaoszczędzi jego firma za sprawą kart paliwowych. Ich dodatkowym atutem jest dostęp do pozostałych usług marki Shell oraz rabatów i promocji skierowanych zarówno do obecnych jak i nowych klientów. Poza tym nieograniczony wgląd w ilość i wysokość zawieranych przez pracowników transakcji pozwala na pełną kontrolę wydatków.

Karty paliwowe euroShell Card, czyli wygoda i bezpieczeństwo w jednym

Korzystanie z kart paliwowych wiąże się z dużym bezpieczeństwem oraz niesamowitą wygodą. Przedsiębiorca przez cały czas ma możliwość kontroli tego, gdzie, za ile i co kupują jego pracownicy korzystający z kart paliwowych euroShell Card. Do dyspozycji klienta pozostają również precyzyjnie przygotowane faktury, które zawierają wszystkie transakcje bez względu na ich wysokość. Umożliwiają one śledzenie kosztów związanych z całą flotą samochodów. Ich przeszukiwanie ułatwia praktyczna wyszukiwarka, która znacznie przyspiesza znalezienie poszczególnych pozycji.

Dla jeszcze większej wygody klienta wszystkie dokumenty potrzebne do zaksięgowania dostępne są w formie elektronicznej. Zarządzanie kartami oraz fakturami odbywa się przez prosty w użytkowaniu portal Self-Serve dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ponadto można przyporządkować daną kartę do wybranego pojazdu lub pracownika. Korzystanie z kart jest bardzo wygodne pod względem logistycznym – szeroka sieć stacji benzynowych Shell i ich dogodna lokalizacja gwarantują pełną swobodę w zakresie realizacji kart.

Ilość i rozmieszczenie stacji w szybki sposób można sprawdzić z pomocą komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. Aby korzystanie z kart było jeszcze wygodniejsze, w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych lub wątpliwości, na każdego klienta czeka profesjonalne biuro obsługi oraz infolinia. Dzięki temu zakupy za pośrednictwem kart paliwowych euroShell Card stają się niezwykle korzystne dla budżetu firmy i przedsiębiorców.

*Artykuł sponsorowany

Poprzednie

Konferencja Grodzisk – Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?

6 pytań, które warto sobie zadać zanim zaczniesz działać w social mediach

Dalej