Historia – Marta i Agnieszka – Projektantki Sukcesu

| | ,

Martę Osuch i Agnieszkę Rejowską poznałam w zeszłym roku. Współpracowałyśmy nad początkiem strategii firmy w mediach społecznościowych i poza nimi. Pracowałyśmy nad nazwą, która dziś w pełni wyraża ideę z jaką dziewczyny wchodzą na rynek. Są bardzo ambitne i otwarte na wskazówki, ale potrafią też dyskutować, jeśli coś nie do końca im odpowiada. Za to je cenię. Są dziś rzetelnym patrnerem biznesowym mimo swojego młodego wieku. Obecnie prowadzą swój pierwszy projekt. Poznajcie Projektantki Sukcesu!

Kim jesteśmy?

Witajcie! Jesteśmy Projektantkami Sukcesu – Marta i Agnieszka, a także przyjaciółkami, które mają wspólną pasję – rozwój osobisty, zawodowy oraz psychologię.

Poznałyśmy się w ławce studenckiej na SGH, gdzie kończyłyśmy podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. 
Rok później rozpoczęłyśmy swoją życiową przygodę z Psychologią na Uniwersytecie SWPS (Specjalność – Psychologia Zmiany).Ta decyzja utwierdziła nas w poczuciu, że idziemy właściwą drogą!

Dziś wdrażamy w życie rewolucyjne zmiany.

Prywatnie jesteśmy wielbicielkami podróży, komedii romantycznych i serialu „Seks w Wielkim Mieście”. Pomimo tylu podobieństw, na pewnych płaszczyznach jednak się różnimy, co pozwala nam idealnie się uzupełniać i tworzyć zgrany duet.

Beata wspiera nas od początku istnienia Projektantek Sukcesu, nawet miała udział w tworzeniu naszej nazwy J za co jesteśmy bardzo wdzięczne.

Obecnie pracujemy nad akcją „Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES”, która ma na celu zwiększenie świadomości kobiet na temat postrzegania sukcesu. Jest to apel do kobiet, aby odważniej definiowały swój sukces i doceniały swoje mocne strony i talenty.

Co robimy?

Towarzyszymy kobietom w procesie zmian, motywujemy, wspieramy w podejmowaniu wyzwań oraz inspirujemy! Prowadzimy meetingi rozwojowe, warsztaty oraz szkolenia dla kobiet. Opracowałyśmy cykl warsztatów w ramach Naszego projektu „Sukces w Wielkim Mieście”, którego głównym celem jest przygotowanie kobiet do wejścia na rynek pracy oraz odnalezienie spełnienia w życiu zawodowym, co wiąże się z osiąganiem sukcesów na swoją miarę. Zachęcamy kobiety, aby zaprojektowały z Nami swój sukces, aby zarządzały swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

12957329_1136197129744135_926805068_n

Nasza misja!

Pragniemy, aby kobiety były szczęśliwe, spełnione, aby zachowywały w życiu równowagę. Pomagamy kobietom w odkrywaniu ich największych marzeń, pragnień, wzmacniamy ich poczucie wartości, pomagamy ukierunkować potencjał oraz uświadamiamy, że to czego pragną jest na „wyciągnięcie ręki”. Trzeba tylko podjąć wyzwanie!

Ponownie zachęcam Was do przedstawiania Waszych pasji, firm, działalności w formie  historii na Ty i biznes. Jeśli macie pasję, którą żyjecie, którą chcecie przekuć w biznes lub już prowadzicie firmę, o której chcecie opowiedzieć światu, to zachęcam do przesyłania tekstów w formacie 1 strona A4 i swojego zdjęcia 1100x600px poziom. Forma – zobaczcie poniżej:) Warunek – tekst powinien być ciekawy i wartościowy dla czytelniczek. 

HISTORIA

Poprzednie

CUD na Grochowie ;)

Czym jest dla Ciebie sukces?

Dalej

1 komentarz do “Historia – Marta i Agnieszka – Projektantki Sukcesu”

Możliwość komentowania została wyłączona.