Czym jest dla Ciebie sukces?

| |

O sukcesie marzymy. Sukces nas kręci, ba podnieca! Pragniemy odnieść sukces. No tak, ale czymże on jest? Wiele z nas myśląc sukces widzi gwiazdy telewizji i kina, celebrytów, biznesmenów, osoby powszechnie znane i popularne. A jeśli nie wpisujesz się w żadną z tych kategorii to znaczy, że sukces Ciebie nie dotyczy? Nieprawda! Dotyczy każdej z nas, każdego człowieka. Kwestią jest tylko to czy Ty wiesz czym jest dla Ciebie sukces? Dlatego zdefiniuj swój sukces i dąż do niego – też możesz być kobietą sukcesu!

Zmiana myślenia nie jest prosta. Jednak można to zrobić jeśli się chce. Do tego zachęcają również Projektantki Sukcesu w swoim projekcie: „Jestem kobietą sukcesu. Sama definiuję swój sukces”, których jestem Partnerem.

DSC_1327

W projekcie bierze udział 20 kobiet, a dziś miałam okazję poznać 5 z nich, bo 1 znam dobrze – była nią Jola Christol:) Kolejne Panie poznacie wkrótce. Nie mogę tak od razu wszystkeigo zdradzać:)

Jola Christol i Beata Tomaszek

Dziś właśnie odbył się pierwszy etap projektu – profesjonalne makijaże dla uczesnticzek i sesja zdjęciowa. Dodatkowo, tym Paniom, które chciały, nagrałam krótkie filmiki, w których każda z nich definiuje swój sukces. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż każda z nas inaczej rozumie sukces. I o to chodzi! Filmiki będziecie mogły obejrzeć wkrótce, więc serdecznie zapraszam do śledzenia bloga:)

Gala Finałowa odbędzie się 12 maja na SWPS, który również  jest partnerem akcji. Serdecznie już dziś zapraszam!

A tak  to dzisiaj wyglądało:) Przygotowania do sesji zdjęciowej przez dziewczyny z Make up star:

DSC_1336

DSC_1480

I moje zdjęcie z Projektantkami Sukcesu: Martą Osuch i Agnieszką Rejowską:

DSC_1466

Zachęcam Was do stworzenia własnej definicji sukcesu, żeby wiedzieć do czego dążycie. I życzę Wam osiągnięcia tego oraz poczucia się jak kobieta sukcesu! Każda z nas może się nią stać! A może już  nią jesteś?  To super! Podziel się ze mną swoją definicją sukcesu, a  ja chętnie przedstawię ją na blogu:) 

Poprzednie

Historia – Marta i Agnieszka – Projektantki Sukcesu

Potrzebujesz darmowej muzyki i video?

Dalej