Gdzie warto zaglądać w sieci – #7 – Share Week 2016

| |

Nigdy wcześniej nie brałam udziału w Share Week, bo o nim zwyczajnie nie wiedziałam:), a to już piąta edycja! Sama robię „Share Blogs” od jakiegoś czasu i te z Was, które tu zaglądają, miały już okazję przeczytać kolejnych kilka wpisów na ten temat i poznać wiele różnych blogów. O Share Week 2016 dowiedziałam się z blogu Agnieszki Skupieńskiej:) Dlatego dziś oddaję w Wasze ręce swoiste podsumowanie ostatnich pięciu postów dotyczących polecanych przeze mnie blogów polskich. Pięciu, bo szósty wpis pod tym samym tytułem dotyczył blogów angielskojęzycznych.

Przystępując do Share Week 2016 typuję:

Jednym z tych blogów, które czytam, dość regularnie, to właśnie BiznesoweInfo.pl, blog Agnieszki Skupieńskiej, który uważam za wartościowy, wiedzowy, szczery, w którym autorka mówi otwarcie o kwestiach zarabiania na blogu, o programach afiliacyjnych. Porusza tematy, które mogą interesować blogerów, młodych przedsiębiorców, freelancerów. Dużo wartościowej wiedzy.

Blog Pani Swojego Czasu to miejsce dla kobiet, które chcą się nauczyć lepszej organizacji swojego czasu. Jego planowania w taki sposób, żeby móc zrealizować efektywnie swoje cele.  Tak, można się tego nauczyć:) I można to zrobić z Olgą Budzyńską, która nie tylko inspiruje i uczy, ale też stworzyła praktyczny Planer dla wszystkich Pań Swojego Czasu.

Kolejny blog, który Wam polecam to blog   Arturjablonski.com, który pisze o komunikacji w różnych jej odmianach. Znajdziesz tu teksty o komunikacji wizualnej, interpersonalnej, marketingowej i dużo wartościowej wiedzy.

Ale oczywiście oprócz tych blogów jest cała masa innych, które warto odwiedzić od czasu do czasu. Bardzo trudno było mi wskazać 3, bo cenię również bardzo popularne blogi jak www.jasonhunt.pl czy www.hatalska.com. Jednak zdecydowałam podzielić się tymi, których może jeszcze nie znacie, ale na pewno są wartościowe i z dużym potencjałem. Miłej lektury!

A jeśli, któraś z Was chce wziąć udział w akcji Share Week 2016 i podzielić się blogami, które czytacie i cenicie to zapraszam do bloga Andrzeja Tucholskiego, na którym znajdziecie wszystkie szczegóły.

Poprzednie

Wenusjanki mają już 3 lata!

5 narzędzi do tworzenia grafiki

Dalej

1 komentarz do “Gdzie warto zaglądać w sieci – #7 – Share Week 2016”

Możliwość komentowania została wyłączona.