Każdemu wolno marzyć… :)

| |

Na dobry początek tego roku zaproszenie do marzeń. Moje marzenie widoczne jest na zdjęciu powyżej.  Jest na mojej liście „to do” 🙂 Może w tym roku uda mi się je spełnić:)

O marzeniach napisalam kilka tekstów, zresztą nie tylko ja i zebrałam je razem. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to podsumowanie:) Puśćcie wodze fantazji – w końcu dziś jest niedziela i zakończenie dłuuugiego week endu. Marz i zapisuj swoje marzenia! A przede wszystkim zastanów się czy one są naprawdę Twoje, bo tylko takie chce się spełniać!

I tak zaczynamy – o marzeniach w dziale polecam książki, w relacjach z wydarzeń i w artykule! Miłej podróży przez marzenia!

Książki:

Spełniaj swoje marzenia z mocą! – Magda Przybysz napisała książkę – drogowskaz. Każdy może marzyć i … te marzenia spełniać!

Spełnij marzenie, marzenie spełni Ciebie – Monika Górska bardzo emocjonalnie opisuje swoje mierzenie się z życie i spełnieniem swojego marzenia. Książka, która chwyta za serce.

Wydarzenia:

Akademia Szczęściarza II – Beata Jurasz nie pozwoliła nikomu wyjść z sali bez banana na ustach;)

 

Artykuły:

Anna Kossak – Motywacja, cele i marzenia.

 

A Wy jakie macie marzenia na 2016 rok? Kto chce się podzielić to niech pisze w komentarzu – ponoć zapisane ma większą moc:)

Poprzednie

„Czar” postanowień noworocznych – Kinga Bogdańska

Makijaż od podstaw w 8 krokach

Dalej