Historia – Dagmara i Małgorzata – Sukcesomania

| | ,

Zachęcam Was do przedstawiania Waszych pasji, firm, działalności w formie  historii na Ty i biznes. Jeśli macie pasję, którą żyjecie, którą chcecie przekuć w biznes lub już prowadzicie firmę, o której chcecie opowiedzieć światu  to zachęcam do przesyłania tekstów w formacie 1 strona A4 i swojego zdjęcia 1100x600px poziom. Forma – zobaczcie poniżej:) Warunek – tekst powinien być ciekawy i wartościowy dla czytelniczek. 

HISTORIA

Pierwsza zgłosiła się Dagmara, którą poznałam przez zupełny przypadek, gdyż zaprosiłam ją do znajomych z rozpędu, choć nigdy się nie poznałyśmy. Okazało się, że jest spoza Warszawy i interesuje się rozwojem, więc zaprosiłam ją do mojego bloga i od tego czasu jesteśmy w kontakcie:) A dziś przedstawiam Wam historię, którą przesłały mi Dagmara i Małgorzata – Sukcesomaniaczki:)

KIM JESTEŚMY?

Cześć. Jesteśmy Sukcesomaniaczkami – Dagmara i Małgorzata. Obie z dwóch różnych miast (Jelenia Góra i Opole), z zupełnie innym doświadczeniem zawodowym oraz zainteresowaniami. Połączyła nas ogromna pasja do działania i  sukcesu oraz chęć realizacji marzeń o własnym biznesie. Dzieki przypadkowemu „poznaniu” Beaty (Dagmara) na Facebooku wciągnęłam się w świat  rozwoju i biznesu 🙂 I zapragnęłam sie rozwijać  i osiągnąć sukces.

CO ROBIMY?

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych szkoleń e-learningowych, przeprowadzaniem rekrutacji, pomiarem kompetencji zawodowych, pisaniem profesjonalnych CV, budowaniem marki, szeroko pojętym doradztwem zawodowym oraz wsparciem motywacyjnym.

Naszym atutem jest tworzenie oryginalnych ogłoszeń o pracę (ale nie tylko!) w postaci kolorowych i ciekawych infografik. Dzięki temu na nasze ogłoszenia o pracę odpowiada wiele osób, a zasięgi przekraczają nawet kilku tysięcy użytkowników portali społecznościowych. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby motywować ludzi do działania oraz pomagać im planować swoją przyszłość i ścieżkę dalszej kariery zawodowej. Wiemy, że można osiągnąć wszystko – wystarczy odrobina pracy, samozaparcia i chęci.

Chciałybyśmy, aby nasi klienci zrozumieli, jak ważne jest osiąganie w życiu sukcesów – zarówno tych dużych i spektakularnych, jak i tych mniejszych – często zauważanych jedynie przez nas samych. Sukces motywuje do działania, sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi i spełnieni. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zwróci się do nas o pomoc uzyskał wyczerpującą odpowiedź i wsparcie na tyle, aby uwierzył w siebie i swoje możliwości, które umożliwią mu realizację celów i marzeń.

JAK TO ZROBIŁYŚMY?

Postanowiłyśmy ruszyć z własnym biznesem pod wpływem chwili. Zdecydowałyśmy, że to nareszcie nasz czas, nasza szansa. Nikt nie osiągnie za nas sukcesu – to my musimy o niego walczyć, by zrealizować własne marzenia. Jesteśmy wytrwałe, przebojowe i przede wszystkim – bardzo odważne.

NASZE RADY DLA INNYCH KOBIET

Zachęcając inne kobiety do tego, aby otworzyły własną działalność chciałybyśmy, aby usiadły na chwilę w fotelu i dały sobie czas. Czas na zastanowienie się, co sprawia im przyjemność. Ważne, aby sprecyzowały sobie cel, wyznaczyły konkretne zadania i wszystkie kroki, które muszą przejść, by dotrzeć do upragnionego celu. Chciałybyśmy, aby tak samo jak my – znalazły wewnętrzną motywację i siłę, dzięki którym  będą konsekwentnie dążyć do realizacji marzeń. Warto wizualizować sobie siebie odnoszącą sukces. To pomaga – wiemy to z własnego doświadczenia 🙂 Warto też po prostu zadbać o siebie – swoje ciało, umysł i duszę. Nie wolno zapominać o swoich potrzebach – to Ty masz być szczęśliwa i Ty masz odnieść sukces! I bardzo ważna rada – zrezygnuj ze znajomości, które wysysają tylko z Ciebie energię.

NASZE WZORCE

Naszym biznesowym wzorcem są przede wszystkim ludzie, którzy poprzez swój upór i pasję realizują swoje marzenia i cele. Moim (Dagmary) autorytetem jest Joanna Drabent i Michał Sadowski oraz wiele innych osób, które lubię, szanuję i podziwiam z wielu różnych powodów.

NASZE MOTTO

To zdanie motywuje nas do działania:
„Granice są po to by je przekraczać, możliwości by z nich korzystać, a życie po to by z niego brać”

Poprzednie

Rozwój osobisty – czy naprawdę wszystko możesz? – Anna Kossak

AGT: rozwój osobisty, minimalizm i networking

Dalej