Rozmowa o …Uzdrowisku z Kasią i Jolą

| |

Jolę  Christol znam od ponad roku. Poznałyśmy się na jednym ze SFOPów. To ja do niej podeszłam, bo była – jak zwykle zresztą – uśmiechnięta, pogodna i otwarta na ludzi. Od tego czasu nasza znajomość się rozwija. Ostatnio zaproponowała mi poznanie Centrum Terapii Naturalnych – Uzdrowiska Monte Christol i porwała mnie na Ursynów. Miejsce z dobrę energią i potencjałem. Dzięki Joli poznałam Kasię Arent, a tego dnia Kasia poznała moje różne spięcia w ciele, bo mnie masowała. Dużo wyczytała z mojego zestresowanego jestestwa:)

Polecam Wam to miejce – dlaczego – przeczytajcie!

 

Beata:  Od kiedy dziala Uzdrowisko Kasiu? Jakie byly poczatki?

Kasia: Uzdrowisko działa od września 2014 roku i jak każde początki – było trudno, chociaż znajomi stanęli na wysokości zadania i od poczatku działalności wspierali nas bardzo mocno, dzięki czemu szybko mogłyśmy wejść na „pełne obroty”. Bardzo im za to jesteśmy wdzięczne! Poza tym współpracownicy są tak znanymi specjalistami w swoich dziedzinach, że nie potrzebowali dodatkowej reklamy:)
uzdrowisko_1
Uzdrowisko Monte Christol – recepcja 🙂
Beata: Czy coś się ostatnio zmieniło?
Kasia:  Od września 2015 dołączyła nowa Wspólniczka – nowe pomysły, chęci i ogromny potencjał energetyczny oraz wspólne, jednomyślne widzenie przyszłości i dążenie do tych samych celów jeszcze bardziej wyniosło Uzdrowisko na szczyty:)
Jola
Nowa wspólniczka Kasi Arent – Jola Christol
Beata: Jaki jest cel dzialania? Jakie są Wasze  wartości?
Jola: Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której ludzie czują się komfortowo i bezpiecznie, gdzie za pomocą naturalnych metod wracają do pełni sił i tryskają dobrą energią. Są zadowoleni z poziomu świadczonych usług, a także z panującej w Uzdrowisku atmosfery. Chętnie polecają to miejsce swoim znajomym. Często je odwiedzają, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą liczyć na dobrą kawę z domowym ciastem – tak właśnie pachnie Uzdrowisko:) A jakie sa nasze wartości? Uzdrowisko powstało z potrzeby dzielenia się wiedzą i naturalnymi praktykami z innymi, by pomóc im cieszyć się dobrym zdrowiem. Ważny jest człowiek i jego potrzeby. Właśnie tu, pod opieką najlepszych specjalistów, możesz w komfortowych dla Ciebie warunkach, wrócić do zdrowia.
Beata: W Warszawie jest sporo takich miejsc, czym wyróżnia się Uzdrowisko?
Jola: Centrum Terapii Naturalnych « Uzdrowisko MonteChristol » to miejsce z dobrą energią, gdzie po zabiegu jest czas na regenerację przy aromatycznej herbatce oraz domowym cieście:) Tutaj czas płynie wolniej, możesz się zatrzymać i złapać dystans do codziennych spraw – Jesteś dla nas ważna! Oferujemy najwyższej jakości usługi w przystępnych cenach. A w ofercie  – zamiast standardowych leków – znajdziesz zastosowanie naturalnych sposobów leczenia: masaży, akupresury połączonej z refleksologią, terapii manualnej kręgosłupa, biorezonansu itd. W Uzdrowisku pobudzisz swój organizm do naturalnej regeneracji! To co nas wyróżnia to:
 – elastyczny czas pracy, możliwość dojazdu do domu Klienta – jesteśmy po to, by pomóc Ci wrócić do zdrowia!
międzynarodowe standardy – nasi specjaliści są ekspertami w swoich dziedzinach. Wiedzę i doświadczenie zdobyli w Polsce i podczas praktyki zagranicznej. Jesteśmy otwarci także na Klientów zagranicznych, ponieważ mówimy nie tylko po polsku, ale również po angielsku, francusku i rosyjsku.
– po zabiegu jest czas na regenerację przy aromatycznej herbatce oraz domowym cieście. Sprawdź nas i pamiętaj, że  jesteś dla nas ważna!
Uzdrowisko Monte Christol
A to po moim masażu i w trakcie kobiecego spotkania w Uzdrowisku 🙂
Beata: Na jakie zabiegi przychodzą klienci najcześciej?
Jola: Najcześciej wykonujemy masaże relaksacyjne i relaksacyjno-lecznicze. Ale można u nas również zrobić bezinwazyjną terapię tarczycy metodą Viktora Zenni, Vega test oraz informoterapię i biorezonans.
Beata: Jakie specjalne uslugi macie w ofercie? 
Jola: W ofercie mamy też homeopatię, irydologię i informoterapię.
Beata: Co oprócz zabiegów dzieje się w Uzdrowisku?  
Jola: Oprócz zabiegów odbywaja się u nas  spotkania integracyjne dla firm – dla 10-20 osobowych grup. Organizujemy warsztaty kosmetyczne oraz spotkania networkingowe dla kobiet, które dzielą się swoimi doświadczeniami i dobrą energią 🙂 A już za kilka dni wystartują konwersacje po francusku 🙂 Okazało się , że jest na nie sporo chętnych!
Beata: Jak docieracie do Klientów? Jak sie reklamujecie? 
Jola: Najbardziej sprawdza sie marketing szeptany, a zadowoleni Klienci są najlepszą reklamą, bo nas polecaja 🙂 Nie zapominamy też o spotkaniach biznesowych, wymianie kontaktów,  śniadaniach z ekspertami i różnych kobiecych inicjatywach … A że kobiety dbają o swoich mężów i ojców to odwiedzają nas również panowie 🙂
Beata: Jolu zajmujesz się aromaterapią, opowiedz nam o olejkach – skąd są, jakie najczęściej sprzedajesz i czy można je kupić w Uzdrowisku?

Jola: Aromaterapia to leczenie zapachami. Wykorzystuje ona olejki eteryczne do korzystnego wpływania na nastrój oraz zdrowie. Wellness 🙂 Olejek eteryczny to ciekła, lotna substancja zapachowa, znajdująca się najczęściej w specjalnych komórkach tkanki wydzielniczej roślin. Olejki takie pozyskuje się na skalę przemysłową ze świeżych bądź suszonych roślin. Są wyodrębniane z odpowiedniego surowca roślinnego – najczęściej przez destylację parą wodną lub ekstrakcję. Olejki eteryczne mają różne właściwości i zastosowanie – od pobudzających, przez relaksujące do … afrodyzjaków. Działają naprawdę niesamowicie!

Beata: Potwierdzam! Olejek na zatoki, czy Niauli, które pozbawiło mnie bólu dłoni – nieocenione!

Jola: No widzisz! Mam wiele zadowolonych Klientek:) Kontynuując – olejki cytrynowe i eukaliptusowe mają za zadanie pobudzić do pracy i zwiększyć sprawność umysłową pracowników. W korytarzach i poczekalniach świetnie sprawdzają się odprężające aromaty lawendy i rozmarynu, które zmniejszają stres i uspokajają oczekujących na wizytę pacjentów. Olejki, których używam pochodzą z Francji, bo tam przez 15 lat zgłębiałam tajniki aromaterapii i znam laboratoria produkujące w 100% czyste olejki eteryczne, które ze wzgledu na najwyższą jakość mogą być  stosowane nie tylko w dyfuzorach czy masażu, ale też doustnie. Są to baaardzo skoncentrowane substancje, wiec nigdy nie zażywamy więcej niż 1-2 krople na raz. A do smarowania czy masażu rozcieńczamy w oleju bazowym.

Leczniczo często miesza się kilka olejków o podobnym działaniu, by dzięki ich synergii wzrastała skuteczność, a dzięki temu można jeszcze zmniejszyć i tak bardzo małe dawki!

Serdecznie zapraszam na warsztaty aromaterapeutyczne, na których chętnie opowiem o wlaściwościach i zastosowaniu najczęściej używanych olejków eterycznych. Będzie mozliwość zapoznania się z zapachami poszczególnych olejków jak rownież skomponowania własnych naturalnych perfum  dla siebie lub dla domu.

Beata:  Jakie macie plany rozwoju?

Jola: Spotkania tematyczne, networkingowe, żeby to miejsce tętniło życiem i dobrą energią!

Beata: Dziękuję Wam dziewczyny za spotkanie i rozmowę i tego Wam życzę! A Wam, Drogie Czytelniczki powiem, że miałam okazję już być masowaną przez Kasię i bardzo Wam serdecznie polecam! Ciężki dzień, spięte plecy, stres – masaż w Centrum Terapii Naturalnych w Uzdrowisku Monte Christol na pewno Cię zrelaksuje i ukoi. Ja po masażu byłam w innym świecie i dłuuuggoo dochodziłam do życia – tak mi było dobrze!

Jola: To my dziękujemy 🙂  i zapraszamy, bo do 6 grudnia godzinne masaże i świateczne vouchery podarunkowe na masaże relaksacyjne i relaksacyjno-lecznicze na haslo « Ty i biznes” w promocyjnej cenie 99pln zamiast 150pln! A dwugodzinny masaż « lomi-lomi » w super cenie 130pln zamiast 200pln!

Beata: No i jak ich nie odwiedzić? Korzystajcie!

Poprzednie

Mind Shift – czyli co dokładnie?

Szczęście na Głowie #2 – Powiedz życiu TAK!

Dalej