Gdzie drukować wizytówki?

| |

Wczoraj musiałam zrobić mały reaserch drukarni wizytówkowej. Zależało mi na tym, żeby było szybko i tanio, a to jak wiemy nie idzie często w parze z dobrą jakością. Do tej pory drukowałam w edruk24.pl, ale telefon nie odpowiada, mail nie dochodzi i nie wiem czy to jakaś awaria czy inne kłopoty. Zaczęłam szukać i oto wyniki mojego małego śledztwa:

Drukarnia Vistaprint.pl – ma teraz promocję, dobrą cenę za 100 szt. wizytówek – 29,99zł. Problem w tym, że mój projekt wizytówki to 90x50mm, a oni durkują tylko 85x55mm. Potrzebne byłoby przeformatowanie. Mają natomiast sporo wzorów do użycia – jeśli jeszcze np.nie macie wizytówki, a chcielibyście obejść się bez grafika. To ma swoje dobre i gorsze strony:) Ale to temat na oddzielny wpis. W każdym razie od ręki możecie sobie przygotować wizytówkę i wydrukować w dobrej cenie. Do tego strona jest bardzo przejrzysta i cały proces wydaje się łatwy – duży plus za to!

Drukarnia Druk24.pl – tu już za 100 wizytówek płacimy 40zł, ale mamy szybki wydruk, bo na standardowym papierze to trwa tylko godzinę, więc na ekspres w sam raz! Można też prosić o wykonanie prostego projektu wizytówki za 20zł. Nie ma tu jednak projektów gotowych, do których wystarczy wpisać swoje dane. Ale działają 24/7!

Drukarnia Unidruk – to całodobowa drukarnia internetowa, która tania nie jest, bo za 100 wizytówek musiałabym zapłacić 74,22zł i co ciekawe – czas wykonania to aż 6 dni roboczych! Dla mnie stanowczo za długo, nie mówiąc już o tym, że za drogo. Odpada.

I tak znalazłam Drukowalnię, drukarnia z moich rodzinnych stron, ze Śląska. Rozmawiałam z bardzo miłą Panią, bo dopytywałam o koszty przesyłki i tutaj miłe zaskoczenie – nie ma kosztów dostawy kiedy zapłacimy za zamówienie przelewem! Niestety minimalna ilość druku to 500 szt., ale przy bardzo dobrej cenie, bo 66,42zł brutto! To się naprawdę opłaca. Tylko, że nie dostałabym ich do soboty! No i trzeba też mieć pewność, że nasza wizytówka nie wymaga zmian, a ja wiem, że będę ją trochę zmieniała za jakiś czas, więc na ten moment to nie dla mnie wybór, ale polecam Wam przyjrzenie się tej drukarni.

I tak w efekcie, mój Alfred, który wciągnął się w poszukiwanie – znalazł Izebrę – i to było to! Za 200 szt. wizytówek zapłaciłam 30zł, odbiór osobisty w sobotę na Jana Pawła. Bardzo szybko po zrobieniu przelewu dostałam potwierdzenie przelewu i zamówienia. Jak na razie super.

A dziś już znalazłam na mailu informacje, że moje wizytówki są w produkcji i będą do odbioru na Jana Pawła w najbliższą sobotę od 13.00 do 20.00! Bardzo mi się podoba taka obsługa! Jeszcze sprawdzę jakość i się z Wami tym później podzielę.

A z jakich drukarni Wy korzystacie? Podzielcie się Waszymi doświadczeniami z drukiem wizytówek!

Zdj, na topie – Miklaszewicz.com dla WWK

Poprzednie

Życie o 7 lat dłuższe? – Zuzanna Sentkowska

Rozmowa o…zarządzaniu projektami – Mariusz Kapusta

Dalej

6 komentarzy do “Gdzie drukować wizytówki?”

  1. Ja na Śląsku zawsze drukuje w drukarni Graffiko, ale zamawiam wizytówki kurierem, żeby nie musieć po nie jeździć. Czas realizacji to niby o 2 do 4 dni, ale zazwyczaj w 4 dni to zamówienie jest już u mnie razem z czasem przesyłki.

  2. Jeśli szukasz Drukarni w Rzeszowie to polecam drukarniacreative.pl/wizytowki Nakład od 50 sztuk. Cena również jak najbardziej przystępna.

  3. W Krakowie polecam firmę Cardon. Wyprodukowali nam wizytówki to firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakość jest bardzo solidna, dodatkowo firma bardzo ceni sobie klientów – słuchają naszego zdania i robią wszystko żeby spełnić nasze oczekiwania.

Możliwość komentowania została wyłączona.