Gdzie warto zaglądać w sieci? – #1

| |

Dziewczyny,

Ostatnio pomyślałam, że może warto podzielić się tym, co od czasu do czasu czytam – innymi blogami.

Jest ich mnóstwo, tych znanych nie muszę Wam polecać, bo pewnie znacie bloga Hatalska.com czy Jason Hunt oraz blogi modowe: Macademian girl  czy Jemerced.

Ja jednak chciałam podzielić się wiedzą o innych blogach i miejscach, w których znajdziecie mnóstwo ciekawych blogów. Jedno z nich to Bloglovin chociażby, ale chciałam zwrócić uwagę na miejsce, gdzie znajdziecie blogi Polek rozsianych po świecie: Polskie blogi kobiece – tu też znajdziecie Ty i biznes:)

Ostatnio natrafiłam na bloga Lejdi zone – dla mnie ciekawy – polecam.

A bloga Madzi Stolarczyk, którą poznałam na wydarzeniu Blog Roku 2o14, polecam szczególnie mamom, które mają małe dzieci i potrzebują porady farmaceuty – Farmaceuta radzi, to właśnie jej blog.

Ciekawy blog dotyczący kobiet w e-commerce to Kobieta w e-biznesie, dla tych z  Was, które interesuje e-commerce oczywiście:)

Kolejny blog pisze Agnieszka Skupieńska i znajdziecie na nim z pewnością dużo ciekawych, biznesowych i blogowych informacji. A jest to Biznesoweinfo.pl.

Jest też sporo blogów finansowych, do których warto zaglądać. Na pewno znacie blog Michała Szafrańskiego – Jak oszczędzać pieniądze, który został Blogiem Roku 2013. Kolejny bardzo znany bloger finansowy to Marcin Iwuć, którego niejednokrotnie widziałam w telewizji śniadaniowej. Ups.. wydało się, że czasami ją oglądam:)  Jest również blog pisany przez kobietę dla kobiet – Kobiece finanse.

Kolejny blog, zaskoczył mnie, gdy go odkryłam. Pomyślałam wówczas – taki młody bloger Dwudziestolatek, a takie spojrzenie w przyszłość – finanse, przyszłość, emerytura. Warto zajrzeć!

Całkiem niedawno miałam okazję poznać i porozmawiać z Agnieszką Barańską, która prowadzi bloga Zahyrra. Blog jest modowy, również ciekawy, jeśli ktoś się interesuje modą rzecz jasna:)

To miejsca warte  obejrzenia, odwiedzenia, przeczytania.

Listę z pewnością będę uzupełniała:)

A może Wy chciałybyście się podzielić jakimś ciekawym blogiem, inspirującym, rozwojowym, a może biznesowym? Zapraszam – piszcie w komentarzu!

Poprzednie

Annalia za nami!

Od przybytku głowa… pęka! – Anna Kossak

Dalej

5 komentarzy do “Gdzie warto zaglądać w sieci? – #1”

    • No widzisz, czasami można być mile zaskoczonym:)
      Jeśli masz jakieś swoje, które chcesz polecię – pisz w komentarzu do wpisu!
      Z góry dziękuję! I polecam się na przyszłość:)

Możliwość komentowania została wyłączona.