Szukasz miejsca na warsztat, coaching? – Inspiration Space

| |

Witajcie,

Chcę Wam dziś polecić miejsce, w którym miałam okazję spędzić trochę czasu podczas pracy nad moją nową stroną, która jest już dla Was dostępna od marca. Ależ ten czas leci!

Strona powstawała własnie  w Inspiration Space podczas sesji z Szymonem Herbeć,  który jest jej masterem. Tam właśnie omawialiśmy  szczegóły strony, poprzez dobór tzw. „skórki”, ustawienie strony, wreszcie kolorystykę menu, czy popięcie newslettera itd. Nie będę wam teraz opowiadała historii, bo to jest opowieść na oddzielny wpis, ale pamiętam, że to była przyjemna praca. Pewnie to nie zależało tylko od otoczenia, ale głównie od osoby Szymona 😉

Pracowaliśmy za każdym razem w innej sali, obeszłam też dom w całości  i wiem, że jest tam mnóstwo miejsca! Trzy piętra mieszczą sale na warsztaty i szkolenia, ale i indywidualny coaching czy terapię. IS jest zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, więc dojazd nie jest problemem.

Miałam okazję być tam również na warsztatach zorganizowanych przez Akademię Kobiet Sukcesu i Akademię Radosnego Życia  w ramach Kobiecego Karnawału – Asertywność w związku. Sala była wygodna, duża i swobodnie mogłyśmy pracować w grupach. Przed salą było miejsce na przygotowanie sobie herbaty, kawy czy napicie się wody. Znalazły się tam również drobne przekąski.

W Inspiration Space znajdziecie też książki, które możecie zakupić od ręki.

A teraz kilka dodatkowych informacji o IS. Zapraszam!

Inspiration Space to centrum coworkingowe, idealne do pracy dla wszystkich, którym na sercu leży szeroko pojęty rozwój – umiejętności, kompetencji, przywództwa, emocjonalny, społeczny i duchowy.
Osoby pracujące nad rozwojem innych (coachowie, trenerzy, psychologowie, terapeuci, doradcy personalni, HR’owcy, rekruterzy, asesorzy, lektorzy języków, dietetycy i inni) znajdą u nas:
    • 6 gabinetów na godziny, przeznaczonych do pracy w formule 1 na 1, wyposażone standardowo w dwa fotele i stolik. Każdy gabinet to ciekawa aranżacja, sprzyjająca twórczości i kreatywności, będąca jednocześnie przytulnym miejscem dającym poczucie bezpieczeństwa i swobody.
    • 3 sale warsztatowe na godziny, mogące pomieścić grupy od 12 do 30 uczestników w zależności od sali i ustawienia, wyposażone w zależności od potrzeb w krzesła, stoły, flipchart z markerami, projektor, itp.
    • 4 mikrobiura i biurka coworkingowe (również na godziny), z dostępem do Internetu (wifi) oraz podstawowych materiałów i sprzętów biurowych.
Osoby poszukujące sposobów na własny rozwój, mogą skorzystać z oferty coachingu, warsztatów, spotkań tematycznych i medytacyjnych oraz innych form, prowadzonych przez nas lub osoby z nami współpracujące. W naszej inspirującej przestrzeni wierzymy, że wszystko jest możliwe oraz że każdy może o wiele więcej niż mu się wydaje. Uważamy również, że w życiu ważna jest interdyscyplinarność i czerpanie z różnych obszarów, dlatego w naszej działalności integrujemy również sztukę, literaturę, przedsiębiorczość, odpowiedzialność społeczną i ekologię. Stąd nasza przestrzeń jest również galerią sztuki, robiąc zakupy i szukając konkretnych usług korzystamy w miarę możliwości z najbliżej położonych firm, integrujemy przedsiębiorców, realizujemy projekty pro bono, segregujemy śmieci, oszczędzamy wodę i energię, a napoje i przekąski dobieramy mając na uwadze zdrowie nasze i naszych klientów. Do dyspozycji wszystkich osób korzystających z naszej przestrzeni pozostają poczekalnia oraz kuchnia, w której dostępne są bezpłatnie kawa, herbata, woda oraz owoce i inne przekąski. Jesteśmy zlokalizowani na Mokotowie, przy ul. Karola Kurpińskiego 55B, z dobrym dojazdem (Metro Służew, kilka linii autobusowych).
W Inspiration Space mamy również mini-księgarnię z książkami, które cenimy i chcemy promować.

Zapraszam do profesjonalnego miejsca o atmosferze współpracy i wsparcia!

Poprzednie

23 śniadanie biznesowe SPK – 20 maja 2015

I … rok minął!

Dalej

2 komentarze do “Szukasz miejsca na warsztat, coaching? – Inspiration Space”

Możliwość komentowania została wyłączona.