Szpilki po godzinach – część II

| | ,

Witam Was Moje Drogie, Moi Drodzy,


Rosną mi zaległe tematy na posty. Coraz mniej czasu, ale nie poddaję się i piszę kiedy mogę:)

Wracając do poprzedniego odcinka Szpilek, chciałam powiedzieć, że kolejną perlegentką podczas wczorajszej konferencji była współzałożycielka i liderka Szpilek, Alicja Rudnicka, która przedstawiła nową stronę Szpilek po godzinach, która ruszyła dokładnie 28.06.2014r. Już ją odwiedziałam i jest bardzo przejrzysta i przyjazna dla użytkownika. Sprawdźcie same. Gratulacje Pani Alicjo!


Ważna infromacja to nowość na stronie –  Katalog kobiecych biznesówWarto się zainteresować, bo Wasza firma też może się tam znaleźć.

Ja na razie zapisałam się do newslettera 🙂 i rozważam uczestnictwo w klubie. 


Bardzo ciekawe wystąpienie miała również Agnieszka Sochar,

która opowiadała o magicznej formule miłości. Co to jest miłość? Hmmm.. niby proste pytanie, ale.. no właśnie. Pewnie jest kilka różnych definicji. Miłość to namiętność, intymność i zobowiązanie. W takiej właśnie kolejności. Namiętność niepielęgnowana szybko wygasa, potem pojawia się intymność, a na końcu zobowiązanie, że będziemy razem, bo chcemy, bo czujemy, że do siebie należymy.

Ale o co chodzi z tą magiczną formułą? A no właśnie Agnieszka Sochar przedstawiła taki wzrór. Ale czy można mówić o wzorze na miłość? A może jednak:

(R+U+CH)-T

Ciekawa jestem czy domyślacie się co ona oznacza 🙂 … pomyślcie. Zostawiam niedosyt. Wrócę do tego przy rozmowie z Agnieszką. 

Od tematu miłości płynnie przeszliśmy do tematu nieruchomości i jak w nie inwestować. Opowiadała o tym Agnieszka Piesto,

która ma już spore doświadczenie w tej dziedzinie i ewidentnie lubi wyszukiwać nieruchomości, grunty pod inwestycję.

Bardzo ciekawy temat, przez który trzeba się przegryźć samemu, czytając, szukając w internecie i inwestując w zależności od możliwości. Można okazyjnie kupić grunt z licytacji komorniczych na przykład, a inwestować w nieruchomości za pomocą wpłaty 10% wkładu własnego + kredyt. Oczywiście jeśli ma się zdolność 🙂 W każdym razie, jeśli interesuje Was ten temat to w Radio Kontestacja są audycje Klubu  Inwestora  Piesto i Matrejek o oszczędzaniu i nieruchomościach. 

I to jeszcze nie koniec:), bo kolejną prelegentką była Ilona Adamska


wydawca Imperium Kobiet Law Business Quality  oraz magazynu Egypt Exclusive. Przyznam, że nie byłam czytelniczką IK, ale zaintrygowało mnie to co usłyszałam i zakupię ten dwumiesięcznik jak tylko wpadnie mi w ręce. Wzorcem Imperium Kobiet, które powstało 3,5 roku temu, był Twój Styl i Zwierciadło. Dziś do IK piszą znane nam wszystkim kobiety, m.in: Hanna Bakuła,  Beata Tyszkiewicz, Jolanta Fajkowska, Krystyna Mazurówna, Marysia Niklińska czy Laura Łącz.


Law Business Quality rozszedł się w pierwszych dniach po pojawieniu się w sieci EMPiK, ale można go kupić na www.multistore24.pl.


I do tego doprowadziła wizualizacja miejsca, w którym Ilona chciała się znaleźć. I udało się.

Siła wizualizacji miejsca, do którego się dąży to jest to!

Ale nie tylko rzecz jasna. Ilona mówiła jeszcze o szkoleniu u Bliklego, który mówił, że jeśli chce się osiągnąć sukces w biznesie to przez 3 lata trzeba zapomnieć o wakacjach. I od razu dowiedziałam się, że Blikle oferuje różnorodne szkolenia na swojej stronie www.moznainaczej.com.pl

IK zorganizował również konkurs Kobieta spełniona. Warto się przyjrzeć:)

I co ważne na sam koniec było losowanie nagród. Ja niestety nie mam szczęścia w losowaniach:) Niestety, ale było wesoło, bo jedna ze zwyciężczyń marzyła, żeby zaśpiewać przed bardzo dużą publiką  i miała okazję to zrobić przed nami:) Było wesoło.


.

Na zakończenie przytoczę słowa Marcela Acharda:

„Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wcześnie wstawać

Otóż nie – trzeba wstawać w dobrym humorze. ”

Podpisuję się obiema rękami;) i będę dążyła do tego celu.

Na tym kończę drugą część konferencji Szpilek po godzinach. Już czekam na kolejną:)

Poprzednie

Szpilki po godzinach – część I

Koktajlowe zaproszenie do współpracy od SPK

Dalej