Koktajlowe zaproszenie do współpracy od SPK

| | ,

Witam Was,


Chciałabym pisać o Was, o tych z Was, które już działają na swoim, ale i o tych, które myślą o swojej działalności, ale także o tych, które chcą się rozwijać, ale niekoniecznie zakładać własną firmę.

My kobiety jesteśmy po prostu ciekawe:)


Zaczęłam od Marty , ale będę rozwijała ten kierunek. Już wkrótce pojawią się kolejne inspirujące Panie.


Może któraś z Was, drogie czytelniczki, chciałabym się znaleźć na łamach mojego bloga 🙂

Zapraszam i zachęcam.


Jednocześnie chciałabym powiedzieć, że dzięki Kasi Wierzbowskiej, mogłam wziąć udział w koktajlu dla kobiet, mentorek i mentee, zaangażowanych w program „Biznes w kobiecych rękach”.

Było to bardzo przyjemne i dobrze zorganizowane spotkanie zapoznawcze mentorek i mentee. Organizatorki przywitały gości i przedstawiły listę mentorek w połączniu z mentee oraz opowiedziały o kolejnych etapach programu. Był również czas na poczęstunek i rozmowy par Pań, które będą ze sobą współpracowały przez kolejne sześć miesięcy..

Korzystając z okazji poznałam kilka z nich i zaprosiłam do współpracy na moim blogu. Chciałabym Was informować jak działa program, co uczestniczki wynoszą z kolejnych zajęć, co te spotkania z mentorkami wnoszą w ich życie, a przede wszystkim w rozwijanie ich biznesów. 


Był też element artystyczny, śpiewała dla nas Pani Adrianna Bujak, sopranistka, ja nagrywałam, ale film jest złej jakości i nie wrzuce go tutaj. Przepraszam. Pani Adrianno proszę coś fajnego przesłać – dodam tutaj z chęcią:) 

Dziś również znalazłam swoje zdjęcie z tej imprezy i nieomieszkam go opublikować, choć ewidentnie pokazuje, że dietę czas zacząć 😉

Ze spotkania wyszłam naprawdę zadowolona i pełna energii do dalszego pisania:) 


Czekam na pierwsze uczestniczki programu, które chętnie podzielą się wrażeniami:)


Dobranoc!

P.S. I jeszcze relacja na stronie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 🙂

Poprzednie

Szpilki po godzinach – część II

Portrety Przedsiębiorczych Kobiet – Klaudia Pingot

Dalej