Skontaktuj się z nami

Jestem otwarta na  współpracę zarówno tą dotyczącą bloga jak i działań promocyjnych związanych z Twoim biznesem. Ważne, by była ona zgodna z moimi wartościami i nie wpływała negatywnie na mój wizerunek. Wachlarz możliwości jest szeroki od patronatu nad wydarzeniem rozwojowym lub biznesowym, przez artykuły, recenzje, konkursy do działań w mediach społecznościowych.

Twój produkt lub usługa powinny być bardzo dobre i godne polecenia. Muszę być do nich przekonana, żeby przedstawić je w atrakcyjny i autentyczny sposób na blogu.

Atutem mojego bloga jest inteligentna społeczność kobieca, która ceni sobie rozwój osobisty i zawodowy, szuka w życiu siebie, szczęścia i spełnienia.

Piszę o kobietach i dla kobiet, informuję o ciekawych dla nich wydarzeniach, przekazuję nabytą na konferencjach i warsztatach wiedzę, inspiruję. Promuję kobiety i kobiece biznesy na blogu, ale również na FB, G+ czy Instagramie. SM dopasowujemy do Twoich potrzeb, idealnego klienta, produktu czy usługi, którą sprzedajesz. Jeśli stwierdzisz, że pasuję do  Twojej marki, a ona może dodatkowo zainteresować moje czytelniczki to napisz do mnie, przyjrzę się każdej propozycji współpracy. W odpowiedzi dostaniesz ode mnie wiele cennych informacji dotyczących profilu czytelnika, przez co będziemy mogły dać moim czytelnikom jeszcze lepszą wartość.

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?  Napisz jeśli:

Potrzebujesz konsultacji marketingowej z zakresu spójności Twojej marki online i offline,

Chcesz zaistnieć w social mediach, a w szczególności na FB i Instagramie,

Chcesz dowiedzieć się jak działać efektywnie na FB i sama prowadzić swój fan page,

Chcesz oddać swój fan page w dobre ręce,

Chcesz wziąć udział w szkoleniu z FB lub zorganizować je w swojej firmie.

Serdecznie zapraszam!

Pisz do mnie na adres: beata@tyibiznes.com.pl

Dodaj komentarz