WWK Warszawa – edycja urodzinowa!

| |

Wielka Wymiana Kontaktów edycja warszawska obchodziła w listopadzie swoje 18 urodziny! Z tej okazji był szampan i tort. A jak zwykle byli wartościowi prelegenci i czas na nawiązywanie kontaktów biznesowych. 

Tym razem relacja powstała dzięki współpracy z Jolą Christol, która zrobiła notatki z pierwszej części, bo ja dotarłam później. Jak widać współpraca zaowocowała wpisem dla Ciebie!

WWK otworzyły współorganizatorki, Kasia Dziubałka i Lidia Popławska, dzięki którym mamy możliwość uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach networkingowo-biznesowych nie tylko w Warszawie.

IMG_5901

Ciekawe wystąpienie przygotowała Iza Makosz, bizneswoman, twórczyni Time for Business TV. Iza opowiedziała o swojej karierze w korporacji i o początkach budowania swojego biznesu. Podzieliła się też błędami, które popełniła i z których wyciągała wnioski. Podkreśliła, że na błędach trzeba się uczyć a nie załamywać. Stworzyła i już sprzedała sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax. Nikt nie wierzył w ten koncept, bo przecież w Polsce chodzi się do kosmetyczki i na maseczkę i na depilację i na pazurki w jedno miejsce! A nie tylko na depilację!? A jednak się udało. Choć przyznała, że bardzo trudne były początki i oczekiwanie na klientów. Za każdym razem kiedy coś nie szło robiła analizę i wprowadzała zmiany. Pytała swoją ekipę i wyciągała wnioski. Zmieniała również siebie i swoje podejście do wielu rzeczy. Postawiła na obsługę klienta, na budowanie zespołu, który stał się jej wyróżnikiem. Firma się rozwijała, Iza otwierała nowe oddziały, nie tylko w Warszawie! Wkrótce też przeszkolony zespół przejął dużą część obowiązków od Izy, ale to wymagało od niej podjęcia decyzji dotyczącej delegowania zadań. I tak jej biznes stał się skalowalny i atrakcyjny dla inwestorów.

IMG_5890

A swoimi doświadczeniami  podzieliła się również w książce „Gra o biznes”  Dziś odcina kupony od ciężkiej, kilkuletniej pracy! Gratulacje!

IMG_5963

Ciekawie o swoich początkach w biznesie opowiadał Wiktor. Ciężka choroba nie złamała go tylko zmotywowała do działania. Dziś po wielu perypetiach i zakrętach życiowych pracuje w firmie wspierającej biura w temacie informatyki, systemów, drukarek i komputerów.

IMG_5914

Między prelekcjami był czas na networking, rozmowy w kuluarach, spotkania znajomych i przyjaciół.

IMG_5764

Przyszedł też czas na toast, tort i szampana! W końcu to były urodziny. Dziewczyny ciężko na to pracowały i są już dziś na rynku rozpoznawalnymi liderkami networkingu. Powodzenia na dalsze lata!

IMG_5984

IMG_5985

Ostatnim prelegentem był Krzysztof Hillar, mówca motywacyjny, autor książek, trener, który przekonywał, że sukces jest w zasięgu każdej/go z nas, kwestia tylko czy dostrzeżesz swoją szansę.

Jeśli chcesz odnieść sukces to działaj, a nie tylko na niego czekaj! Szansa na sukces jest wszędzie tylko nie wszyscy ją dostrzegają. Dlaczego? Bo przepuszczamy naszą rzeczywistość przez 3 filtry. Albo usuwamy niewygodne informacje od razu, albo zniekształcamy twierdząc, że to na pewno się nie uda, albo generalizujemy… I to właśnie dlatego tylko 1 na 4 osoby przechodzi przez drzwi, które są niestandardowo zamocowane, czyli odnosi sukces!

IMG_5840

Jeśli chcesz mieć lepsze rezultaty, efektywniej działać, podejmować trafniejsze decyzje, mieć lepszą postawę i wyobrażenia to popracuj nad swoimi myślami. Rozwijaj się  i nie zastanawiaj się nad tym co myślą o Tobie inni! I pamiętaj, że to co w sercu to i na twarzy. Jeśli jesteś smutna, sfrustrowana, zmęczona, to przekłada się na postawę. A postawa na decyzje i działanie lub jego brak. Dlatego zadbaj o siebie!

 IMG_6058

A na koniec zaproszono nas do Galerii „Po prawej stronie Wisły.”,  Na zdjęciu poniżej zobaczysz kilka obrazów zachęcających do odwiedzin.

IMG_6091

Do zobaczenia na kolejnym WWK.

Poprzednie

Jak zaplanować transmisję na żywo na Facebooku?

No risk, no fun! – Anna Żmijewska

Dalej