Karta kredytowa bez górnego limitu zadłużenia? W bankowości prywatnej to możliwe

| |

Należysz do grupy klientów zamożnych? Z pewnością masz świadomość, że możesz negocjować z bankiem warunki współpracy. Ale czy wiesz, że możesz otrzymać kartę kredytową, która nie tylko będzie wyróżniać się wizualnie – będzie również bez górnego limitu zadłużenia?

Czy opłaca się korzystać z karty kredytowej?

Powyższe pytanie zadaje sobie wiele osób zainteresowanych korzystaniem z karty kredytowej. Ty, jako osoba posiadająca spory majątek, z pewnością wiesz, jak nim zarządzasz i znasz też podstawowe produkty bankowe. Rezultatem tego jest, że wiesz również, że karta kredytowa to więcej niż możliwość pożyczenia pieniędzy od banku – posiadanie takiej oznacza, że otrzymasz dostęp do wielu usług.

Jeżeli chcesz mieć dostęp nie tylko do dodatkowych pieniędzy, lecz także puli przydatnych usług, to karta kredytowa będzie idealnym rozwiązaniem.

Jaką kartę kredytową wybrać?

Klienci zamożni mają więcej możliwości wyboru, gdy mowa o kartach kredytowych. Jako osoba potencjalnie zainteresowana posiadaniem takiej w portfelu, musisz wiedzieć, że Lion’s Bank (informację o wszystkich aktualnie dostępnych kartach znajdziesz tutaj: https://www.lionsbank.pl/karty) przygotował wyjątkową ofertę dla potencjalnych klientów, proponując im następujące warunki:

  • brak górnego limitu zadłużenia – w ten sposób bank okazuje zaufanie swoim klientom, a jednocześnie wychodzi naprzeciw ich potrzebom,
  • najdłuższy okres bezodsetkowy – nawet do 64 dni,
  • możliwość wyboru dnia spłaty zadłużenia.

To jednak nie wszystko, bo karta kredytowa Master Key World Elite (https://www.lionsbank.pl/karta-master-key) wyróżnia się również designem.

Z myślą o klientach, którzy lubią otaczać się rzeczami ładnymi i luksusowymi jednocześnie, karta kredytowa Master Key World Elite została wykonana ze stopu trzech metali. Ma to przełożenie na jej wagę – waży aż 25 gramów. To jednak nie wszystko, bo dzięki nieregularnym kształtom, trudno ją pomylić z innymi. Dodatkowo jest to jedna z nielicznych kart zorientowanych pionowo, a nie poziomo.

Co poza kartą kredytową?

Korzystanie z karty kredytowej może się opłacić – wystarczy tylko przestrzegać zasad ustanowionych przez bank. Bankowość prywatna to jednak znaczenie więcej niż karty kredytowe – to również karty debetowe.

Jeżeli potrzebujesz rachunku bankowego i zdecydujesz się na konto Lion’s Prim lub Lion’s Rentier, to otrzymasz wyjątkową kartę debetową – Debit MasterCard. Jej wygląd możesz sprawdzić tutaj: https://www.lionsbank.pl/karta-debit.

Będąc posiadaczem takiej karty debetowej, będziesz mógł skorzystać m.in. z programu Priority Pass. W jego ramach będziesz miał dostęp do ponad 900 saloników VIP, które są zlokalizowane w ponad 400 miastach na całym świecie i działają przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jak efektywnie zarządzać majątkiem?

Klienci zamożni mają wiedzę na temat sposób inwestowania, ale to wcale nie oznacza, że nie potrzebują pomocy. Być może sam chętnie wysłuchałbyś opinii specjalisty – doradcy klienta zamożnego. Mając w portfelu prestiżową kartę – czy to debetową, czy też kredytową wydaną przez Lion’s Bank – masz szansę skorzystać z pomocy specjalistów. Jeżeli chcesz zatem dowiedzieć się więcej o alternatywnych sposobach inwestowania lub potrzebujesz więcej informacji o wybranych produktach, to nie wahaj się – skorzystanie z pomocy specjalistów z pewnością ci się opłaci.

*Artykuł sponsorowany

Poprzednie

Strefa Zmian – konferencja inna niż wszystkie!

Mały i dochodowy biznes. Jak spełnić marzenia o zawodowej samodzielności?

Dalej