Płatności ratalne

| |

W Polsce stale wzrasta zainteresowanie klientów zakupami online. Co więcej, jak pokazuje raport E-Commerce w Polsce 2016. Gemius dla e-Commerce Polska najchętniej kupowanymi przez nich produktami są odzież, sprzęt RTV / AGD, książki, płyty, obuwie, sprzęt komputerowy oraz urządzenia mobilne takie jak telefony, smartfony czy tablety. Wskazuje to na rosnące zaufanie nie tylko do zakupów online, ale też do płatności internetowych, ponieważ coraz częściej decydujemy się na przelew dużych kwot za dokonane zakupy. Aby ułatwić decyzje o takim zakupie serwisy płatności takie jak Dotpay wychodzą naprzeciw klientowi i proponują płatności ratalne.

Raty online to forma płatności pozwalająca kupującemu uzyskać szybką pożyczkę. Dzięki ratom online klient sklepu ma bezpośredni dostęp do banku i możliwość wystąpienia o kredyt bankowy, a tym samym może kupić wybrany produkt, nawet wtedy, gdy nie posiada na koncie potrzebnej kwoty lub w przypadku, gdy chce rozbić płatność na raty.

Po otrzymaniu informacji z banku o udzieleniu kredytu Dotpay gwarantuje natychmiastową wypłatę środków za sprzedane produkty czy usługi. Cały proces kredytowy przebiega online, sprawnie, bezpiecznie i szybko gwarantując kupującemu pożyczkę od 300 zł do nawet 20 000 zł. Okres spłaty rat wynosi od 3 miesięcy do 3 lat. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani przedstawienia zaświadczeń o zarobkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu Dotpay wychodzi naprzeciw klientom, dla których raty są wygodniejszym rozwiązaniem, dzięki któremu nie muszą wykorzystywać aktualnie posiadanych środków finansowych, ale także dla sprzedawców, którzy dzięki niemu mogą sprzedać towar bez obawy o zapłatę.

  • Wśród oferowanych przez Dotpay systemów ratalnych są:
    erata – raty z Dotpay (współpraca z Alior Bank),
  • mRaty (współpraca z mBank).

Aby ułatwić kupującemu podjęcie decyzji Dotpay udostępnia również możliwość symulacji rat za pomocą kalkulatora ratalnego, który sprzedawca może także osadzić w swoim sklepie internetowym.

Dzięki płatnościom ratalnym dostępnym online klient i sprzedawca mają możliwość przeprowadzania satysfakcjonującej dla obu stron transakcji, w której sprzedawca ma gwarancję terminowej zapłaty za towar lub usługę, a kupujący może zakupić wymarzony produkt lub usługę bez względu na ich cenę. A to wszystko w szybki i bezpieczny sposób.


*Artykuł sponsorowany

Poprzednie

Fenomen poranka – o co w tym chodzi?

Valley Talks – coś Ci to mówi?

Dalej