Historia – Ewa Marchlak – Dobrze mi!

| |

Ta historia przyszła do mnie sama. Dziś. Jest świeżutka i autentyczna, prosto z serca. Pewnego dnia Ewa do mnie napisała z prośbą, bo znała mnie z bloga i zdecydowała, że się do mnie zwróci. Chętnie pomogłam. Od tego czasu komunikowałyśmy się mailowo. Później spotkałam Ewę na konferencji Masz w sobie MOC. Wtedy opowiedziała mi w skrócie to, co teraz Ty możesz przeczytać. A wniosek z tego jest taki, że w każdym momencie życia możesz podjąć decyzję o zmianie i wdrożyć ją w życie. Jak? Przeczytaj historię Ewy 🙂

Robiłam w życiu zawodowo różne rzeczy, ale moja praca zawsze była związana z obsługą klienta. Lubię ludzi i lubię kontakt z nimi. Przez ostatnich kilka lat związana byłam z rynkiem nieruchomości. Lubiłam pracę brokera, ponieważ poznawałam mnóstwo przeróżnych ludzi oraz pokochałam nieruchomości. Jednak w pewnym momencie, było to latem zeszłego roku, poczułam, że powoli tracę serce i zapał do tej pracy. Poczułam się zmęczona, choć w tamtym czasie myślałam, że to chwilowe. Trochę wcześniej, w marcu 2015 r. w poszukiwaniu nowych kontaktów biznesowych, po raz pierwszy w życiu, wzięłam udział w spotkaniu networkingowym. Była to Wielka Wymiana Kontaktów. Na pierwszym spotkaniu myślałam tylko: co ja tutaj robię?

Przez myśl mi wtedy nie przeszło, że właśnie, po pierwsze biorę udział w narodzinach najbardziej popularnej w Warszawie imprezie networkingowej, po drugie, właśnie tu i teraz, rozpoczyna się nowy rozdział w moim życiu. Nadchodzą zmiany. Myślałam tylko o tym, że niezbyt dobrze czuję się pośród tłumu, w zgiełku i gwarze, rozmawiam z wieloma osobami, które dają mi swoje wizytówki,  a ja ledwo ich słyszę i wszyscy są dla mnie tacy sami. Gubię się. A następnego dnia pomyślałam, że więcej tam nie pójdę. Ale poszłam. Było kilka znanych mi już osób, poznałam kolejne i nawet je zapamiętałam 🙂

Konferencja Kobiet Dobrze Mi 07.04.2016 437 zdjęcie

W wyniku nawiązanych kontaktów oraz w poszukiwaniu inspiracji, na jesieni tego samego roku, rozpoczęłam naukę w Szkole Liderek – interdyscyplinarnym studium przedsiębiorczości dla kobiet prowadzonej przez Akademię Kobiet Sukcesu. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, uczestniczek Szkoły i prelegentów. Były wykłady, ćwiczenia, warsztaty, a wszystko po to, aby odnaleźć to coś co drzemie w nas, co trudno czasem zdefiniować, ale co pcha nas do poszukiwania naszej drogi zawodowej, odkrywania  swoich talentów.  Zwieńczeniem nauki w Szkole Liderek było przygotowanie i zrealizowanie dowolnego projektu w grupach. I tak powstał „dream team”, trzy Ewy i Agata. Postanowiłyśmy zorganizować konferencję dla kobiet o przyjemności.

Tak właśnie narodziła się Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi”.

Na I Konferencję dla Kobiet „Dobrze mi” stawiło się prawie 100 kobiet! Było też 4 prelegentów – wysokiej klasy specjalistów, coachów, trenerów i ludzi sukcesu w osobach Wioletty Klinickiej, Ewy Łukasiewicz, Karo Akabal oraz Grzegorza Kordka, którzy uświetnili event. Było niezwykle inspirująco, zaduma przeplatała się z salwami śmiechu. Było super! Nasz projekt okazał się ogromnym sukcesem, rzec można, że uszczęśliwiłyśmy 100 kobiet naraz… czyli da się 😉 Otrzymałyśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy od uczestniczek, wyszły zadowolone a potem jeszcze przez długi czas dopytywały się, kiedy następna konferencja „Dobrze mi”.

Tymczasem Szkoła Liderek się skończyła, mój „dream team” powrócił do swoich zajęć, a ja odkryłam w sobie talent organizatorski i pomna tego zawrotu głowy, którym miałam podczas przygotowań i spragniona tej adrenaliny, a w końcu usatysfakcjonowana widokiem setki pozytywnie nakręconych kobiet, postanowiłam porzucić dotychczasową pracę w nieruchomościach i kontynuować konferencje „Dobrze mi”.  I tak już wkrótce spotkamy się na kolejnej!

Szkoła Liderek

Kobieto,

Czy wiesz, że jesteś piękna, mądra, masz wiele talentów, których nie pielęgnujesz a być może nawet o nich nie wiesz?

Czy wiesz, że możesz żyć jak chcesz, gdzie chcesz i możesz wszystko, czego chcesz?  Że może być Ci w życiu naprawdę dobrze?

Czy wiesz, że JESTEŚ CUDEM?

Tak, Ty! Ja to wiem, więc nie kręć głową i nie mów, że tak nie jest.

Przyjdź na Konferencję dla Kobiet „Dobrze mi”, już 10 września, posłuchaj tych, którzy w Ciebie wierzą a przekonasz się, że masz świat u stóp.

dobrze mi wrz2016

Zapraszam serdecznie!

Ewa Marchlak 🙂

Poprzednie

Pamiętaj… o sobie!

Czy złość piękności szkodzi? #2 – Katarzyna Stefaniak

Dalej

2 komentarze do “Historia – Ewa Marchlak – Dobrze mi!”

Możliwość komentowania została wyłączona.