Opowiedz mi swoją historię – Be the change #2

| | ,

Lubisz słuchać opowieści o życiu, szczęściu, miłości i zmiennym losie? A co jeśli miałyby to być opowieści o biznesie? O wiele lepiej się ich słucha niż suchych faktów, prawda? 

Storytelling to jedno z narzędzi współczesnego marketingu. Lubimy słuchać historii. Oddziałują na naszą  wyobraźnię. Można się w nich zasłuchać bez wysiłku. Oczywiście pod warunkiem, że osoba, która je opowiada, robi to w ciekawy sposób:) Warto brać pod uwagę możliwości jakie daje storytelling i wykorzystywać je  kiedy to możliwe. Próbkę opowieści o drodze biznesowej miałam podczas ostatniej konferencji Be the change. Trzy kobiety, już po prelekcjach tematycznych, opowiedziały historie malowane doświadczeniem i pasją. I wiesz co? Zapamiętałam z nich więcej niż z poprzednich prelekcji wiedzowych, mimo, że te były również bardzo ciekawe i pełne cennej wiedzy. Dlaczego tak się dzieje? Bo lubimy poznawać ciekawostki z życia innych, słuchać o trudnych, ciekawych czy śmiesznych przypadkach z życia. Te historie budzą emocje, a emocje sprzedają, przywiązują, dają dobre samopoczucie.

Formuła oparta na storytellingu sprawdziła się, wzbudziła zainteresowanie i stąd zaproszenie na kolejną, tym razem wieczorną, odsłonę Be the change #2już w przyszły czwartek! W ten sposób zostaną zainaugurowane cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas których prelegentki będą się dzieliły niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety będą opowiadały o tym, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat:)

be the change 2

Zmiana nieustannie towarzyszy nam wszystkim. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Wszystkie kobiece historie są inspirujące i pokazują jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić.

Bohaterkami przyszłego czwartku będą:

 Ania Skórzyńska (Szumisie)

 Barbara Chwesiuk (Bialcon)

 Katarzyna Rychlewska (Kate&Kate)

Wieczór Be the change #2  odbędzie się 30.06  w BusinessLink PGE Narodowy. Zachęcam! Do zobaczenia.

Poprzednie

Jak zacząć blogować? O czym trzeba zdecydować na samym początku?

Gear up – przygotuj grunt pod swój biznes!

Dalej