Gdzie warto zaglądać w sieci – #9

| |

Kolejna odsłona, a może raczej porcja, blogów, które wpadły mi ostatnio w oko. Jestem ciekawa, gdzie Ty zaglądasz w sieci? Podziel się tym!

 

BIZNESOWE I MARKETINGOWE INSPIRACJE

Biznesopedia to kopalnia pomysłów na biznes, również ten letni :). Blog dla tych z Was, które prowadzą firmę lub planują ją otworzyć. Znajdziesz tam garść przydatnych informacji.

Kolejny blog, który Ci polecam to Rozterki startuperki. Jest to blog skierowany przede wszystkim do młodych ludzi, którzy są na początku swojej drogi zawodowej lub w trakcie dużych zmian, ale również dla tych, którzy są trochę zagubieni i szukają motywacji do dalszego działania.

Jeśli szukasz inspiracji z zakresu copywritingu,  e-marketingu, kreatywnego pisania, social mediów i komunikacji to zajrzyj na bloga Zaparzę Ci herbatę.

Blog o marketingu, rozwoju osobistym, blogosferze oraz o  lifestylu  D8 Factory.

SLOWWW… I MNIEJ ZNACZY LEPIEJ

A jeśli chcesz poczytać sobie o slow life, pielęgnacji i podróżowaniu, fotografii i inspiracji to zajrzyj do bloga Daj mi chwilkę.

A jeśli interesuje Cię minimalizm w życiu codziennym to zajrzyj na bloga Ograniczam się, gdzie znajdziesz teksty o świadomym, dobrym życiu pełnym ekologicznych rozwiązań, które można przyswoić i stosować.

ŚWIAT PODRÓŻY

Lubisz podróżować? To zajrzyj na blog Kami everywhere, która w tym roku wyjeżdża w podróż dookoła świata!

O fotografii, podróżach i życiu okiem trzydziestolatków przeczytasz na blogu Mihudee.

Wskaż blog, który Ciebie interesuje, który czytasz systematycznie lub od czasu do czasu. Zachęcam!

Poprzednie

W dobrym stylu – przygotuj szafę na lato!

Qi gong – co to takiego?

Dalej

3 komentarze do “Gdzie warto zaglądać w sieci – #9”

Możliwość komentowania została wyłączona.