Gdzie warto zaglądać w sieci? – #5

| |

No i kolejna porcja miejsc w sieci, gdzie warto zaglądać, oczywiście według mnie:)  Jestem ciekawa Waszych miejsc, do których zaglądacie. Podzielcie się nimi. Zawsze warto dzielić się tym, co wartościowe, co Was inspiruje czy bawi:) 

 

Z blogiem Pani Swojego Czasu dowiesz się jak zarządzać sobą w czasie. Nauczysz się planowania i realizaowani swoich celów. Wartościowo, trzeba poznać:)

Joanna Ceplin na swojej stronie, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji na temat social mediów, strategii marketingowej, ma również bloga, który jest warty odwiedzenia.

Blog i studio kreatywne, żyj, kochaj, twórz – to studio kreatywne z blogiem. Ciekawe miejsce.

Rozterki Startuperki – blog dla początkujących przedsiębiorców, jak sama nazwa wskazuje.

Kobieta i pieniądze – strona Dominiki Nawrockiej, autorki książki „Kobieta i pieniądze” Warto zajrzeć do strony i przeczytać ksiażke, bo wiedzę o finansach zawsze można zgłębić i wprowadzić w życie:)

Blog nomadki pracującej zdalnie podróżując- Lalla Nomadija. Pomysł, który bardzo mi się podoba:)

Nietypowa nazwa Wittamina.pl to jest blog o języku poskim, ale też o zdrowym rozsądku, czyli o myśleniu, także pozytywnym. Również ciekawy

Blog Dagmary Kokoszki, której historię mieliście okazję przeczytać u mnie na blogu – Cud, miód i niebieskie migdały. Inspiracja, sukces, marketing.

Na dziś tyle. Dzielcie się stronami, blogami, które są według Was ciekawe i wartościowe – pod tym wpisem na blogu lub na Fb. Gdzie Wam wygodniej:) Liczę na Was!

Poprzednie

Sztuka w Miłości – wystawa prac Grzegorza Domhera

Video rządzi!

Dalej