Czas dla Ciebie – otwarcie kliniki piękna Essence

| |

Nie było mnie wówczas w Warszawie, a odbyło się otwarcie Kliniki Piękna Essence. Dlatego relacja z tego wydarzenia jest napisana przez Dagmarę Wójcik, a zdjęcia wykonał Michał Wójcik.

Dnia 21 stycznia 2016 r o godzinie 15-ej odbyło się otwarcie nowej kliniki piękna Essence.  Klinika, mieszcząca się przy ulicy Hożej 43/49 zaprosiła w swe podwoje panie i panów spragnionych usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, w stylowym i zapewniającym relaks wnętrzu. Rzut oka na gabinet:

DSC_0078a

Uroczystego otwarcia dokonała właścicielka, Pani Monika Zdziarska-Alicka, która powitała gości, opowiedziała o specyfice miejsca oraz wykonywanych usługach i zaprosiła do wspólnego świętowania oraz zapoznawania się gości.
DSC_0347a
W tym wyjątkowym dniu można było także wykonać nieodpłatnie drobne zabiegi kosmetyczne, więc i ja skorzystałam z regulacji oraz przyciemnienia brwi. Dziękuję bardzo przesympatycznej Pani Marzenie za rozmowę oraz porady kosmetyczne, które mi umiliły bliskie spotkanie z pęsetą 😉 .
DSC_0199a
Wśród partnerów wydarzenia znalazły się firmy takie jak: Dermalogica, która oferowała porady dotyczące zdrowia i poprawy jakości skóry; polskie obuwie Volo, minimalistyczna i szlachetna biżuteria Umiar, przepięknie pachnące świece z firmy Party Lite i jej przedstawiciel Pan Leszek Plata.
DSC_0041a
Była firma PTC oferująca treningi personalne, firma optyczna Galeria Widzenia oferująca dobór okularów i soczewek kontaktowych, a stylowe meble do salonu i kuchni to domena Primavera Furniture. Głównym partnerem wydarzenia była Damosfera, czyli miejsce spotkań dla aktywnych kobiet, poszukujących rozwoju i motywacji w życiu codziennym oraz w biznesie.
DSC_0390a
O podniebienia gości zadbały bar winny „Le Randez Vous” oraz serwowane tartinki, słodkie i wytrawne oraz napoje bezalkoholowe.
DSC_0210a
Bogaty program dnia zapewnił takie rozrywki jak: spotkanie z coachem Renatą Wroną, która opowiedziała jak silna jest rola uśmiechu i pozytywnego nastawienia w naszym codziennym życiu oraz pracy. Sprawy niby oczywiste, a tak łatwo o nich zapomnieć – dziękuję Pani Renacie za późniejszą rozmowę i inspirację.
DSC_0107a
Klinika przeprowadziła też  pokaz rytuału Kerastase na uroczej modelce, który wygładził włosy, dodał im sprężystości i nawilżenia. Zabieg szczególnie spodobał się długowłosym paniom. Można było również zasięgnąć rady kosmetyczki.
DSC_0121a
W jednym z gabinetów odbył się pokaz masażu na modelce z wykorzystaniem świec Party Lite. Piękny zapach świecy użytej do masażu oraz zrelaksowana i uśmiechnięta modelka wywołały u obserwujących gości niejedno westchnienie zazdrości.
DSC_0305a
Ostatnim wydarzeniem wieczoru był mini pokaz kreacji z najnowszej kolekcji młodej i zdolnej projektantki Justyny Ołtarzewskiej, która pokazała piękną spódnicę „solejkę” w energetycznym pomarańczowym kolorze wraz z lekkim sweterkiem. Pani Justyna zaprosiła do swojego atelier, gdzie można spotkać się z nią i zaprojektować piękny ubiór dostosowany do osobowości i stylu życia danej pani oraz zapowiedziała nową kolekcję  pełną kolorów i bardzo kobiecą.
DSC_0325a
Uwieńczeniem wieczoru był stylowy i bardzo smaczny tort. Zguba dla łasuchów, ale dokładki były rozdawane z chęcią.
DSC_0365a
Nasi partnerzy zadbali też o nagrody do loterii wizytówkowej. Można było stać się właścicielem okularów przeciwsłonecznych zafundowanych prze Galerię Widzenia, bonów na zabiegi od Kliniki Piękna Essence, czy pięknej świecy Party Lite. O sportowego ducha zadbali panowie z firmy  Personal Training Center, którzy przekazali zaproszenie na indywidualny trening sportowy. Dodatkowo można było też wygrać bony rabatowe na zakupy oraz wiele innych prezentów. A na wyjściu wszyscy dostali gift pack z opisem zabiegów oraz próbkami kosmetyków kliniki Essence.
DSC_0013a
Dziękuję za przesympatyczny dzień, już nazajutrz wypróbowałam otrzymane przy wyjściu kosmetyki i wiem jedno – wrócę tam na pewno!
DSC_0268a
Zapraszam Państwa serdecznie do Kliniki Essence – do pięknego wnętrza, fachowego zespołu, który wyróżnia się ogromną wiedzą i serdecznością.
autor relacji: Dagmara Wójcik-Jędrzejewska

 

Poprzednie

Kobiety Przedsiębiorcze – Aleksandra Jusis – Balladine

Poznaj 7 zasad kobiecych finansów

Dalej