Czy sukces można zaprojektować?

| |

Sukces jest czymś co nas pociąga, wszyscy pragniemy odnieść sukces w życiu, chcemy być  ludźmi sukcesu. No tak, ale czym jest sukces? Często utożsamiamy go z gwiazdami kina i ekranu, modelkami, projektantami mody czy businessmanami. Czy to znaczy, że jeśli nie jesteś jedną/nym z nich – to nie możesz odnieść sukcesu? 

Trzeba zacząć od tego, że dla każdego z nas sukces jest czymś innym. Dlatego warto zdefiniować sobie czym on jest dla mnie – dla Ciebie? Jak to już wiemy o wiele łatwiej dążyć do niego poprzez wyznaczanie sobie kolejnych celów do osiągnięcia.

Sukcesem dla mnie jest życie zgodnie z moimi wartościami, życie w zgodzie ze sobą, z bliskimi kochającymi ludźmi, wybieranie tego co i z kim robię oraz zarabianie na tym co kocham robić. Nie osiągnęłam tego jeszcze, ale dążę do tego konsekwentnie mimo potknięć i zakrętów. Być może będzie to ode mnie wymagało zmian w działaniu, ale to nie problem:).

Na temat sukcesu już trochę tekstów pojawiło się na blogu. Dlatego postanowiłam je zebrać w jeden wpis i zapraszam do klikania w poniższe linki oraz formułowania swojej definicji sukcesu!

Wydarzenia:

Klucz do sukcesu Otylii Jędrzejczak – to recepta mistrzyni olimpijskiej. Wyciągnij z tego coś dla siebie:)

Zaprojektuj swój sukces w wersji SMART – tu poznacie kilka różnych czynników, które mogą wpłynąć na odniesienie sukcesu – jeśli je zastosujecie rzecz jasna!

#5WWK sukces… – poznacie trzy kluczowe czynniki sukcesu według Jerzego Zientkowskiego.

Artykuły:

Kinga Bogdańska Sukces rodzi sukces 

Ewelina Lewandowska – Nie dąż do sukcesu.

Wywiady:

To kopalnia rozmów z kobietami  sukcesu właśnie:)

Proponuję powrót do kilku z nich:

Klaudia Pingot

Iwona Kossmann

Izabela Makosz

Aleksandra Frątczak

Monika Toczyńska

A resztę doczytajcie same:)

I życzę Wam sukcesów w Nowym Roku zgodnie z Waszym ich postrzeganiem!

Poprzednie

Kobiety Przedsiębiorcze – Jaga Hupało – Born to Create

5 powodów, dla których warto mieć Słoik Małych Radości

Dalej