Festiwal Charytatywny – dołączysz?

| |

Dziś chciałabym Was zaprosić na Festiwal Charytatywny, który odbędzie się już za kilka dni w Sopocie. Cały dzień inspiracji i pomoc jaką możesz dzięki temu dać chłopcu, który czeka na każdy szczodry gest, pomoc. Takie wydarzenia mają szczególny cel i moc, dlatego zachęcam do dołączania!

charytatywnie szczescie

Festiwal Szczęście na głowie jest całkowicie poświęcony drugiemu człowiekowi – jest przedsięwzięciem charytatywnym. Pierwsza edycja „zebrała” fundusze na zakup i zrobienie specjalnej, indywidualnie dobranej protezy ręki dla Macieja Jaraszka, który miał wypadek motocyklowy. Maciej Plewicki, dzięki któremu i dla którego to wydarzenie jest dedykowane, również miał wypadek motocyklowy. Żył szczęśliwie i przez 27 lat dzielił się swoim szczęściem z innymi. Kochał życie.

14 listopada 2015 roku w Sopocie odbędzie się druga edycja „Szczęścia na głowie”. Ze sceny opowiedzą nam o nim osoby zgłębiające to zagadnienie od lat – m.in. Ewa Foley, Jakub Bączek, Paweł Jan Mróz, Beata Kapcewicz, Marek Skała, Angelina Piechowska, Justyna Dworczyk, Michał Godlewski. W roli prowadzącej wystąpi perfekcyjna Adela Warać. Gościem specjalnym będzie Mistrz Olimpijski Mateusz Kusznierewicz.

szczescie plakat_FINAL

Dlaczego będzie znowu o szczęściu – bo wyniki badań wyraźnie pokazują, że ludzie intuicyjnie dążą właśnie do szczęścia. Nawet bez zaglądania do wykresów czy tabelek wiemy, że osiągnięcie tego stanu jest dla każdego człowieka najwyższym priorytetem, wartością i potrzebą.

Poczucie szczęścia jest swoistym układem odpornościowym naszej psychiki. Posiadając tą wiedzę organizatorzy dołożyli i nadal dokładają ogromnych starań, aby zaprosić prelegentów najwyższej klasy, których życie samo w sobie jest dowodem na to, że są Mistrzami w dziedzinie szczęścia.

Pierwsza edycja Szczęścia na głowie przyciągnęła tłumy świadomych i spragnionych rozwoju ludzi. Dzięki nawiązanym kontaktom, organizatorzy otrzymali niesamowity feedback na temat konferencji. Uczestnicy zaczęli żyć odważniej, kochać mocniej, oddychać głębiej, śmiać się głośniej, doceniać to co mają. Obudzili w swoim sercu wdzięczność, za każdy dzień, każdą chwilę…

Podczas pierwszego festiwalu oprócz wielu inspirujących przemówień, ćwiczyliśmy również jogę śmiechu, licytowaliśmy wspaniałe dzieła sztuki, jedliśmy zdrowe jedzonko, nawiązywaliśmy nowe kontakty i przyjaźnie, mogliśmy porozmawiać z osobami które podziwiamy, osobami, które już dziś żyją tak, jak My pragniemy żyć jutro. Oprócz tego, wielu uczestników wygrało nagrody w licznych konkursach a także tańczyło w rytmach fantastycznej muzyki. Obudziliśmy i umysł i ciało!

Skorzystaj z tej okazji na spotkanie ze szczęściem, śmiechem i ciekawymi osobami! A na hasło TIB dostaniesz 10% rabatu – kliknij TU!  

 

Poprzednie

Rozmowa o…zarządzaniu projektami – Mariusz Kapusta

Jak zbudować odpowiedzialność za swoje życie?

Dalej