Portrety KP – Monika Bałacińska

| |

Moje Drogie,

Dziś druga odsłona video-wywiadu. Ten zajął mi mniej czasu i znowu czegoś nowego się nauczyłam –  pojawiają się napisy – nasze nazwiska w dole nagrania. Windows Movie Maker jest naprawdę do opanowania. Teraz większe wyzwanie to mój dość wolny komputer. Zapisywanie filmu trwa … za długo jak dla mnie.

W każdym razie dziś będziecie miały okazję obejrzeć wywiad z Moniką Bałacińską, która jest właścicielką firmy Royal Day, wedding plannerką, kobietą z wielką energią do działania, która nie boi się najtrudniejszych wyzwań i nieprzewidzianych sytuacji. O jednej dużej wpadce będzie mówiła w tym wywiadzie. To jest przykład tego, że z najtrudniejszej sytuacji da się wyjść jeśli się tylko chce:)

Monikę poznałam na #6 Konferencji TPTF, stąd zdjęcie na topie. Widzicie Monikę, która opowiada o biznesie weselnym i inspiruje przybyłe kobiety. Nie jest to łatwy biznes, ale z pewnością przyjemny, bo wiąże się z cudownym dniem w życiu każdej kobiety. Nie przedłużam. Zapraszam do obejrzenia wywiadu!

[youtube id=”NUcqv1CaqlM” align=”center” mode=”normal” autoplay=”no” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=NUcqv1CaqlM”]

Mam nadzieję, że Wam się podobało. Napiszcie. Chętnie przeczytam Wasze uwagi, sugestie.

Osobiście wolę przygotowywać pisane wywiady – a jakie Wy wolicie – te do czytania czy oglądania?

Poprzednie

Pełna Moc Możliwości Jacka Walkiewicza

Akademia Rekomendacji – 13 lipca

Dalej