Przedłużone świętowanie Dnia Kobiet – 9 marca – WWK

| |

Dziewczyny,

Po tak wspaniałej imprezie nie mogę się oprzeć, żeby nie napisać kilku słów od siebie. Bardzo podobała mi się energia oraz niesamowita atmosfera jaką razem stworzyłyśmy! Mam bardzo dobre wspomnienia z tego spotkania:)

Pewnie zastanawiacie się co to znaczy WWK, a to właśnie powód tego spotkania, czyli Wielka Wymiana Kontaktów. Rozpoczęła się z wielką siłą na FB, w grupie Twoja Pasja Twoja Firma. Dawno nie obserwowałam tak dużego, „pospolitego ruszenia babskiego” jak podczas tej wymiany lajków na FB!. To było istne szaleństwo! W końcu pogubiłam się we wszystkich powstałych wątkach. Tu przyszła z pomocą Justyna Kozakiewicz, która wszystko uporządkowała i poinstruowała nas jak działać. Inicjatywa jest godna podziwu i faktycznie „porwała” nas, aż tak, że powstał pomysł spotkania w realu. Tak doszło do spotkania 9 marca. W bardzo naturalny sposób powstał krąg kobiet, które chcą się spotykać i ze sobą rozmawiać. Chcą się wymieniać doświadczeniem oraz znaleźć nowe kontakty. Ta naturalność i wspólna chęć kontynuacji dobrze wróży na przyszłość!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, z którymi udało mi się porozmawiać tego wieczoru. Nie była to duża ilość, że względu na moje niedomagające jeszcze gardło, ale jakość się liczy nie ilość! 

A teraz już przypomnijcie sobie jak było:)

Spotkanie odbyło się na 22 piętrze Pure Sky Clubu, otworzyła je Dominika Mosz w imieniu STLSH, nowego portalu modowego stlsh.pl

wwk 9 marca 2015  Miałyśmy okazję obejrzeć pokaz tej marki:
 wwk 9 marca 2015

Potem obejrzałyśmy jak powinien wyglądać profesjonalny makijaż biznesowy wykonany przez Danutę Rendaszkę.

11040402_10153132322259691_2322826577269600011_n

 Rozmawiałyśmy ze sobą jeszcze przez oficjalnym otwarciem wieczoru!
wwk 9 marca 2015
 wwk 9 marca 2015
 Po części oficjalnej, pokazie mody i makijażu przywitała nas Kasia Dziubałka i zaprosiła do networkingu.
wwk 9 marca 2015
I od tego momentu rozpoczęła się zabawa networkingowa polegająca na zebraniu jak nawiększej liczby kontaktów. Każda z nam miała się przedstawić, powiedzieć czym się zajmuje i czego potrzebuje. Ta, która zbierze najwięcej wizytówek wygrywa nagrodę. Zrobił się niesamowity gwar! Było nas naprawdę sporo i nie było kompletnie miejsca, a żeby się usłyszeć trzeba było się wysilić:) Wygrała osoba, która zebrała 50 wizytówek! Gratuluję!
wwk 9 marca 2015
wwk 9 marca 2015
Po tej zabawie nastąpił najważniejszy punkt programu, przynajmniej jak dla mnie, a mianowicie wjazd tortu dla Kasi z okazji jej 30 urodzin i życzenia, które złożyła Monika Wałkowska, jej przyjaciółka ze Szkoły Liderek. Tajna grupa, „Urodziny Kasi:)”, do której również należałam, była autorem tej niespodzianki. Najpiękniejsze w tym bylo to, że Kasia się zupełnie nie spodziewała. Była kompletnie zaskoczona! Sto lat Kasiu jeszcze raz!
wwk 9 marca 2015

 Tort był smaczny:)

wwk 9 marca 2015

Po tej bardzo miłej chwili odbyła się loteria wizytówkowa,z nagrodami, które przyniosły uczestniczki i podarowały je właśnie na ten cel.

wwk 9 marca 2015

Następnym punktem programu była jeszcze jedna zabawa – Pozwól się obdarować – w której każda z nas miała w ręku prezent. Chodzilłyśmy w takt muzyki i wymieniałyśmy się prezentami, w momencie kiedy Kasia zakończyła zabawę to co każda z nas miała w ręku należało do niej:) Wyszłam z super prezentem, co ciekawsze – z tym samym, z którym weszłam do zabawy! Nie chciałam się z nim rozstawać od początku no i tak się stało, że z nim wyszłam:) Siła pozytywnego myślenia jest wielka!
Na koniec zrobiłyśmy sobie wspólne zdjęcie, które jak i inne zdjęcia tego wieczoru, wykonała Ewa Rykowska.
wwk 9 marca 2015

Po tej części nastąpił czas na networking w kuluarach. Spotkanie trwało do 22.00, ja wyrwałam się trochę wcześniej z racji przeziębienia, braku głosu i zmęczenia.

Mam nadzieję, że takie lub jeszcze lepsze, liczniejsze spotkanie odbędzie się wkrótce:) Do zobaczenia dziewczyny!

Poprzednie

Wiosenne porządki – Anna Kossak

WZLOT kobiet – 14 marca 2015

Dalej