10 urodziny wydawnictwa I.D.Media – Gala Sofitel

| |

Witajcie,

16 marca, w miniony poniedziałek, miałam okazję być na Gali w Hotelu Sofitel Victoria zorganizowanej z okazji dziesięciolecia wydawnictwa I.D.Media.  Gala połączona była z oficjalną premierą książki Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota”, która powstała w celu wsparcia Fundacji SUKCES pomagającej samotnym mamom.

Na Gali pojawiły się bohaterki książki, gwiazdy kina i ekranu oraz zaproszeni goście. Wśród znanych i lubiany pojawili się m.in. Omenaa Mensah, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Ewa Kuklińska, Mariola Bojarska-Ferenc, Andrzej Pągowski, Ryszard Rembiszewski. Mnie udało się zrobić tylko powyższe zdjęcie Ilony Adamskiej z Pauliną Holtz;)

Było dość tłoczno i gwarno.

ID media gala

Od samego początku towarzyszyła nam muzyka w wykonaniu Agnieszki Chrzanowskiej z Piwnicy pod Baranami.

id media gala

Gdy już goście przybyli Ilona Adamska otworzyła Galę wraz z prowadzącym, Ryszardem Rembiszewskim.

ID Media gala

Podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowana, partnerom, sponsorom oraz przekazała 3 duże paczki z prezentami dla Ośrodka dla Ofiar Przemocy znajdującego się na ul.Walecznych. 

Ilona Adamska współpracuje z Fundajcą SUKCES od trzech lat. Prezes Fundacji podziękowała za dotychczasową współpracę oraz podkreśliła znaczenie wpływów ze sprzedaży książki dla pomocy samotnym mamom. 50% dochodów z jej sprzedaży zostanie przekazana Fundacji. 

Książkę, która była „bohaterką” tego wieczoru możecie już nabyć na  Multistore 24, a już od 19 marca książka pojawi się w sieci salonów EMPIK. Wesprzyjmy samotne mamy!

id media gala

 Wszystkie bohaterki otrzymały książkę i rozpoczęła się chwila na robienie zdjęć na ściance:)
id media gala

 I kolejne bohaterki:)

DSC_5993

Nie byłam bohaterką książki, ale poczuć się jak gwiazda – bezcenne 😉

id media gala

W tym czasie miał miejsce występ zespołu Artura Gotza.

DSC_6016

Kolejnym punktem programu był tort urodzinowy, który rozpoczęła kroić Ilona Adamska.

ID Media gala

Życzę kolejnych 10 lat!

ID madia Gala

Oprócz tortu, który był tak na marginesie truskawkowy, mieliśmy okazję spróbować przekąsek przygotowanych przez szefa kuchni hotelu. Najbardziej smakowała mi mała tarteletka cytrynowa z bezą. Pycha! 

Po tej częście odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród  m.in. wyjazdu week endowego do SPA, bonu na Day Spa, poduszki z logo I.D. Media, kosmetyków, zabiegów kosmetycznych i wielu innych. Niestety, tym razem szczeście prześliznęło się obok;) Gratuluję wszystkim szczęśliwcom!

ID media gala

Wieczór była bardzo miły, tym bardziej, że spotkałam Elę ze Zbyszkiem i siedzieliśmy razem przy stoliku. Był czas na rozmowę i śmiech:)

ID medai Gala

Był też czas na moje zdjęcie z Alfredem na ściance. Dziękuję Elu!

DSC_6031

Na końcu odbył się koncert duetu Piotra Kulbickiego i Agaty Świerczewskiej.

DSC_6087

Jeśli macie ochotę posłuchać to zapraszam do krótkiego filmiku:

[youtube id=”z40x4ZQxtO4″ align=”center” autoplay=”no” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=z40x4ZQxtO4″]

Był to bardzo udany wieczór! Wyszliśmy jeszcze przed tańcami, ale wiem, że część gości została i bawiła się przy muzyce, której próbkę miałyście okazję usłyszeć!

Dziękuję Ilono za zaproszenie i mam nadzieję do następnego spotkania.!

Poprzednie

WZLOT kobiet – 14 marca 2015

Portrety Kobiet Przedsiębiorczych – Krystyna Sułkowska

Dalej