Jak być dla siebie dobrą? – sprawdź w książce Patrycji Załug

| |

Witam Was,

Na pewno wiele z Was nie raz czytało teksty Patrycji sygnowane logo Codziennie Pewna Siebie i uśmiechało się do siebie:)
Te inspiracje i jeszcze więcej znajdziecie  w jednej książce, którą trzeba mieć!
Oto książka, którą serdecznie Wam polecam!

Książka 100 pomysłów jak być dla  siebie dobrą_okładka

Jak w codziennym zagonieniu nie zrezygnować z siebie? Jak dbać o swoje potrzeby i wsłuchiwać się w to, czego naprawdę pragniemy? Jak w końcu zauważać swoje mocne strony i wierzyć w siebie? Inspiracji szukaj w nowej książce „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”.

Książka „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” to doskonała propozycja dla każdej kobiety, która chce zbudować ciepłą i sycącą relację z samą sobą autorstwa uznanej trenerki, coacha, współzałożycielki Akademii Kobiet Sukcesu – Patrycji Załug. To niezwykły przewodnik, który prowadzi wprost do Twojego serca i pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie, dostrzec swoje najmocniejsze strony i stać się dla siebie dobrą.Znajdziesz w niej:

  • 100 sprawdzonych pomysłów jak być dla siebie dobrą,
  • inspirujące historie kobiet, które odmieniły swoje życie
  • praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie i zobaczyć w sobie wspaniałą wartościową osobę.

Wypróbuj m. in. trening przyjmowania dobra, rytuał wdzięczności, dziennik samoobserwacji, i wiele innych sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie, poczuć się spełnioną i szczęśliwą kobietą.

Banerek-książka

 

PRZECZYTAJ ♥ ZAINSPIRUJ SIĘ  ♥ DBAJ O SIEBIE

Książka już dostępna na dobrej stronie: www.DOBRAdlaSIEBIE.pl Szczegółowe informacje w załączonym pliku.
Nie czekaj, zamów już dziś!

Tak na marginesie w tej książce przeczytacie również moją wypowiedz na temat inspiracji Codziennie Pewna Siebie. Tak brzmi początek:

„Droga Pati,

Chciałabym Ci powiedzieć, że teksty, które serwujesz na swojej stronie Codziennie Pewna Siebie zawsze mnie poruszają. Ilekroć siedzę smutna nad klawiaturą, coś mnie trapi, Twój tekst inspiracyjny od razu wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Patrzę na grafikę i tekst przez jakiś czas jakbym chciala zrobić zdjęcie tego co widzę i co mnie porusza. Dziękuję Ci za tyle cudnej, codziennej inspiracji. ….”
A resztę przeczytacie już w książce!  Zapraszam!

Poprzednie

Akademia Rekomendacji – 12 stycznia 2015

Portrety Kobiet Przedsiębiorczych – Alicja Rudnicka

Dalej