Szpilki po godzinach w Mjodzie

| | ,

Witajcie,

W zeszłym tygodniu, w czwartek, odbyło się spotkanie powakacyjne kobiet w Mjodzie, na które zaprosiła Alicja Rudnicka, założycielka Szpilek po godzinach.

Mjud to bardzo przytulna kawiarnia, która jest w dość cichym zakątku w centrum Warszawy, na  ulicy Kubusia Puchatka, więc jest słodko 😉

A tak to wygląda:

mjud_4

Było nas dużo, rozmawiałyśmy o wszystkim co nas interesowało. Ja usiadłam bezwiednie niedaleko Marioli, która ma wieloletnie doświadczenie w dziennikarstwie i do tego pochodzi z tego samego regionu co ja, czyli ze Śląska. Świetnie nam się rozmawiało. Dołączyła do nas Jola, z którą zawsze dobrze mi się rozmwaia. Znamy się już zresztą jakiś czas. 

Tematem, który poruszałyśmy grupowo to problemy jakie nas dopadły w biznesie i nie tylko. Aura grupy spowodowała, że kilka z nas otworzyło się i to było piękne. Warto czasami opowiedzieć o tym co nas boli, bo to daje dużą ulgę. Poza tym jak słyszałam te opowieści to w wielu z nich znajdowałam cząstkę siebie. Jesteśmy kobietami, przeżywamy podobnie wiele spraw. Dobrze wiedzieć, że któraś z nas miała podobny problem i sobie z nim poradziła. To upewnia, że ja też mogę sobie poradzić, choć czasami wydaje się to być niemożliwe. Poza tym wymieniłyśmy się wizytówkami i na pewno z takiego spotkania każda z nas wyniosła kilka znajomości, które się rozwiną  na stopie prywatnej lub zaowocują współpracą.

 Kilka zdjęć dla Was:
20140911_115827
20140911_115959
20140911_120027
20140911_120051

Alicja z Jolą

zbiorowe

I zdjęcie zbiorowe

Bardzo się cieszę, że udało mi się być na tym spotkaniu. Prosimy o więcej Alicjo!

Powiązane posty:

Poprzednie

# 5 Konferencja Twoja Pasja Twoja Firma – 31 sierpnia 2014

Portrety Kobiet Przedsiębiorczych – Izabela Makosz

Dalej