Rekomendacje i referencje

Tutaj znajdziesz rekomendacje, polecenia dotyczące moich szkoleń w formie warsztatu z Facebooka, które dziś nazywają się Dzień z Facebookiem. Część z nich jest z ankiet, część dostałam po odbytej konsultacji biznesowo-marketingowej.

Niestety nie wszystkie opinie, rekomendacje z ankiet są podpisane. Jednak najważniejsza jest treść, która mnie niesamowicie buduje i motywuje do dalszej pracy!

„Beata super szkolenie dużo cennej dla mnie wiedzy. Przetestowałam już Twoją wiedzę w praktyce. Robię już bardzo fajną grafikę w Canva.con na wydarzenia, również tworzę swoje ulotki i plakaty. Moje wydarzenia budzą coraz większe zainteresowanie na FB. Zrobiłam nową stronę www, wszystkie oferty mam odświeżone i uporządkowane 🙂 Jestem już gotowa na drugą cześć Twojego szkolenia Facebook dla średniozaawansowanych i na większą reklamę w Internecie. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wiedzę, którą się z nami podzieliłaś, uważam że przy tak dużej grupie stanęłaś na wysokości zadania i możesz być z siebie dumna Ja bym była na Twoim miejscu. Polecam wszystkim Twoje szkolenie. Anka Appelbaum” (Domowa świetlica)


„Bardzo dobrze przygotowany warsztat pod względem merytorycznym, dobrze rozplanowany czas i miła, bezstresowa atmosfera.”


rekomendacja-od-kp_system

„Wiedza merytoryczna przekazana w przystępny sposób, przykłady, dodatkowe przydatne narzędzia. W odniesieniu do pisania postów przydałoby się więcej konkretnych przykładów. 🙂 Całość oceniam na bardzo dobrze!”


„Warsztat był bardzo ciekawy a zakres przygotowanej wiedzy odpowiadał mojemu zapotrzebowaniu w danym momencie. Materiały i informacje przygotowane oraz przekazane w przystępny i ciekawy sposób. Jestem zainteresowana kolejnymi edycjami w innych tematach! Mimo, że doświadczenie uczestników w posługiwaniu się narzędziem było na różnych poziomach, spotkanie było okazją do networkingu oraz wymiany doświadczeń w temacie FC i nie tylko :-)”

karina rekomendacje

Niedawno miałam okazję pracować z kobietami na indywidualnych konsultacjach biznesowo-marketingowych. I oto jedna z rekomendacji, która do mnie dotarła od Beaty Pyka z Katowic:

„Nie mogłam skorzystać z warsztatów Dzień z Facebookiem prowadzonych przez Beatę Tomaszek. Dlatego zdecydowałam się na konsultację indywidualną w tym zakresie i mogę polecić tego typu współpracę z Beatą. Były to godziny z dużą dawką przydatnej i wartościowej wiedzy! Mogłam o wszystko spokojnie dopytać, a Beata cierpliwie tłumaczyła. Udzieliła mi wielu cennych wskazówek dotyczących budowy strony www, prowadzenia fanpage, w tym przygotowania postów, grafik i ich promowanie. Bardzo polecam współpracę z Beatą i konsultacje marketingowe, z których miałam przyjemność skorzystać.” Beata Pyka

Kolejna rekomendacja jest od Anny Wisłowskiej z Gdyni:

„Kiedy umawiałam się na sesję z Beatą miałam mętlik w głowie i nie byłam pewna na czym powinnam skupić się w moim biznesie. Po godzinie z Beatą wiedziałam co robię właściwie i co warto poprawić. Dała mi takie narzędzia, o których nie miałam pojęcia. A wszystko przedstawiła prosto i w sposób łatwy do zastosowania od zaraz.”

Beata Mrotek, dyrektor Biura Tłumaczeń Belingua:

„Szkolenie (konsultacja indywidualna) prowadzone przez Panią Beatę Tomaszek zrobiło na pracownikach naszego biura bardzo dobre wrażenie. Pani Beata z łatwością stworzyła wokół siebie przyjazną atmosferę dzięki czemu nie było niezręczności ani skrępowania przy zadawaniu pytań. Dynamika spotkania pozwoliła na poruszenie bardzo wielu kwestii. Pani Beata Tomaszek była rewelacyjnie przygotowana do pracy na konkretnym przykładzie naszej firmy. Dodatkowo z łatwością dopasowała zagadnienia do poziomu wiedzy uczestników, dzięki czemu nie musieliśmy skupiać się na znanych podstawach i mogliśmy faktycznie poznawać nowe rozwiązania w prowadzeniu profilu na Facebooku i kampanii reklamowych. Mamy nadzieję spotkać się ponownie z Panią Beatą za jakiś czas by pokazać uzyskane po szkoleniu efekty.”

Zosia Nieścior , z którą spotkałam się na kilkugodzinnej konsultacji mówi o niej dziś tak!

„Jakiś czas temu miałam indywidualne konsultacje z Beatą na temat wykorzystywania social mediów. Mam własną grupę liczącą ponad 4000 osób, niby mam fanpag’a… i coś tam z tym wszystkim starałam się robić. A ponieważ z techniką u mnie na bakier to w ogóle nie potrafiłam tych możliwości wykorzystać. Mało tego, nie miałam pojęcia jakie to ważne. Wystarczyło kilka godzin z Beatą i słowo daję świat mi się zmienił. Nie dość, że ta Dziewczyna ma niesamowitą cierpliwość, to jeszcze tłumaczy tak zwyczajnie, że to co było do tej pory czarną magią zaczyna być niesamowicie proste. Powiem jeszcze inaczej – Beata bardzo mi pomogła. Mój „biznes” ruszył, czym się zachwycam każdego dnia. Mało tego…. Beata ….. mnie pilnuje  i sprawdza czy wszystko u mnie gra, pyta, interesuje się . Czy można trafić na lepszego nauczyciela???? Moim zdaniem Beata jest the best! Dziękuję Kochana!”