Jak zrobić nagranie ekranu komputera?

| |

Zarówno niewielcy przedsiębiorcy działający lokalnie jak i właściciele dużych firm o zasięgu krajowym lub międzynarodowym ucieszą się, że na rodzimym rynku pojawił się program do nagrywania pulpitu o wdzięcznej nazwie Movavi Screen Recorder. Dlaczego jest on warty uwagi i powinien stanowić istotną część oprogramowania wykorzystywanego w firmie?  Zapraszamy do lektury!

 

Do czego służy Movavi Screen Recorder?

Movavi Screen Recorder, jak sama nazwa wskazuje, to program do nagrywania ekranu. Jest to narzędzie, przy pomocy którego użytkownik może zarejestrować, w formie klipu wideo, wszelkie działania wykonywane na komputerze stacjonarnym lub przenośnym, włączając w to prezentacje multimedialne, webinary, filmy poradnikowe oraz różnorodne materiały promocyjne.

Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia nagrywanie wysokiej jakości plików wideo przedstawiających specyfikę Twojej firmy, oferowane przez nią towary i usługi, jak również dostępne w danym okresie promocje – nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu! I to nawet w sytuacji, gdy z tego typu aplikacjami nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia!

Oprogramowanie z całą pewnością okaże się przydatne przede wszystkim w przypadku firm i organizacji chcących dotrzeć do możliwie największej liczby potencjalnych klientów. Można tego dokonać prezentując odbiorcom wartościową wiedzę z określonego zakresu lub też przygotowując dla nich angażujący klip promocyjny, który pozwoli w dłuższym okresie czasu zwiększyć zyski.

Rejestrator ekranu może okazać się także narzędziem wręcz nieodzownym w sytuacji, gdy będziemy chcieli przeprowadzić szkolenie lub też kampanię informacyjną dla naszych pracowników czy odbiorców.  Movavi Screen Recorder umożliwia również nagranie webinaru lub też prezentacji multimedialnej w sposób, który pozwoli osobie mówiącej przekazać wartościową wiedzę w  dokładny i zrozumiały dla odbiorcy sposób.

 

Przechwytywanie klipów wideo nigdy nie było łatwiejsze!

Na uwagę zasługuje też intuicyjny interfejs programu, jak również jego wysoka wydajność. Opisywany program do nagrywania ekranu przechwytuje informacje niemalże natychmiast, a następnie w mgnieniu oka konwertuje surowy plik do formatu, który wykorzystać możemy do odtwarzania klipu na urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym.

Z doświadczenia powiedzieć możemy, że rejestrator ekranu sprawdza się świetnie w przypadku przygotowywania wysokiej jakości materiałów reklamowych, głównie z uwagi na fakt, że efekt naszej pracy zostanie zaprezentowany potencjalnym klientom na wybranej platformie społecznościowej lub na  YouTube w jakości Full HD, a więc – w rozdzielczości 1080px i 60 klatkach na sekundę. Z całą pewnością tak estetycznie prezentujący się materiał przykuje uwagę nawet najbardziej wybrednych i niezdecydowanych konsumentów!

Bazując na pozyskanych wynikach badań rynku informujemy, że zdaniem ekspertów trend wykorzystywania rejestratorów ekranu będzie w najbliższym czasie wyłącznie nabierał na sile, więc jeżeli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo postrzegane było jako innowacyjne, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz pracowników, jak również wykorzystujące w pracy najnowocześniejsze zdobycze technologiczne, Movavi Screen Recorder będzie rozwiązaniem wręcz idealnym.

Na uwagę zasługuje też fakt, że program do nagrywania pulpitu  umożliwia przechwytywanie obrazu oraz dźwięku z niemalże nieograniczonej liczby źródeł, począwszy od komputera czy laptopa, poprzez kamerkę internetową, aż po mikrofon zewnętrzny podłączony do urządzenia z którego korzystamy. Daje to ogromne możliwości w kwestii nagrywania informacyjnych oraz stricte marketingowych klipów wideo o różnorakim przeznaczeniu!

To właśnie dzięki nim będziemy w stanie zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy oraz przekonać do niej duże grono potencjalnych konsumentów. Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalne, a jednocześnie łatwe w obsłudze urządzenie wspomagające prowadzenie biznesu oraz organizowanie wszelkiej maści kampanii promocyjnych.

 

Program do nagrywania ekranu – czy warto?

 

Movavi Screen Recorder plasuje się w ścisłej czołówce aplikacji do nagrywanie ekranu. Nie tylko nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca na naszym dysku twardym, ale też zaraz po instalacji umożliwi nam dostęp do zaawansowanych funkcji, dzięki którym przechwytywanie wideo stanie się zadaniem niezwykle prostym i przyjemnym. Jeżeli dodatkowo zaopatrzymy się w oprogramowanie do obróbki filmów, będziemy w stanie samodzielnie przygotowywać interesujące materiały informacyjne lub angażujące klipy stanowiące część kampanii reklamowej, co z kolei pozwoli nam zaoszczędzić na profesjonalnym grafiku, a pieniądze, które pozostaną w naszym portfelu inwestycyjnym przeznaczyć na dalszy rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Podczas prowadzonych przez wiele kolejnych dni testów i analiz, Movavi Screen Recorder nie zawiódł nas ani razu, natomiast nagrane przy jego pomocy klipy są tak wysokiej jakości, że z czystym sercem możemy aplikację polecić użytkownikom prowadzącym własny biznes!

 

 

Poprzednie

Różana Rezydencja – celebracja radości i kobiecości

Zaburzenia osobowości – Osobowość zależna – cz.6

Dalej