Kobiety Przedsiębiorcze – Magdalena Białas – FUERZA

| |

Na pewno wiele z was zna biżuterię FUERZA i nie muszę przekonywać, że warto ją poznać i zaprzyjaźnić się 🙂 Tym bardziej, że jest tworzona z serca i z pasją. Kiedy przeczytasz ten wywiad to sama stwierdzisz, że jest to marka wyjątkowa, tak jak jej twórczyni – Magdalena Białas. Poznaj markę FUERZA!

Skąd pomysł na biżuteryjny biznes?

Pasja i zamiłowanie do tworzenia biżuterii były ze mną zawsze. FUERZA czekała na swój czas 🙂

Jak powstała nazwa marki? Czy wiąże się z nią jakaś historia?

Chciałam aby nazwa skupiała w sobie to co dla mnie najważniejsze, to co jest w fundamentem w moim życiu, dlatego:

  • nazwa hiszpańska – to właśnie Katalonia jest inspiracją dla FUERZA, panujący tam wyjątkowy klimat miejsc i oczywiście moje przeżycia i emocje. Tam wielokrotnie jestem z moim mężem, z którym razem zatapiamy się w magie i wieloformatowość miejsc. Tam powstają wyjątkowe zdjęcia, które towarzyszą FUERZA. To właśnie w Barcelonie – mówimy sobie sakramentalne TAK. Katalonia i FUERZA zostają ze mną już na zawsze.
  • FUERZA – Słowo „fuerza” w języku hiszpańskim oznacza siłę i wewnętrzną moc, która drzemie w każdym z nas. Tylko od nas zależy to, jaką drogę wybierzemy. Siłą każdego człowieka są wyznawane przez niego wartości, prawdziwa pasja, życie w zgodzie z sobą i odkrycie własnego „ja”. Kiedy stawiam na siebie, swoją pasję marzenia, kiedy łączę je z emocjami, przeżyciami – moją wielką miłością do Katalonii, wszystko staje się całością, wszystko z siebie wynika i nadaje sens mojemu życiu. Czuję jak się zmieniam – jak ta nowa droga życia daje mi siłę, wiarę i pewność, że to jest to co chce robić w życiu. Odkrywam, że to właśnie FUERZA jest moją FUERZĄ. Zaczynam rozumieć, że w życiu trzeba kroczyć swoją drogą, trzeba słuchać swojego serca i rozumu. To jest gwarancja spełnienie szczęścia i życia na 100%. FUERZA – daje ogromne pokłady energii, siły. FUERZA to ja. Nazwa nie mogła być inna. Motto marki – „FUERZA – to więcej niż biżuteria”. Biżuteria jest talizmanem, który ma przypominać o tym co w życiu jest najważniejsze. Siła i moc są w nas!

Czy sama projektujesz i wykonujesz biżuterię FUERZA?

Bardzo długo to były tylko moje projekty, od niedawna współpracuję też z osobami, których opinie są dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza kiedy projektujemy modele skierowane do młodszego odbiorcy. Biżuteria produkowana jest w Polsce w FUERZA.

Dla kogo tworzysz swoje produkty? Kto jest Twoim odbiorcą?

FUERZA jest dla tych, którzy poczują jej moc, dla każdego kto się w niej zakocha.

bizu

Jak długo już jesteś na rynku? Czy dziś czujesz się już marką rozpoznawalną?

Marka w lipcu obchodzi 4-te urodziny. To bardzo krótko dla marki. FUERZA cały czas się rozwija i rośnie w siłę. To jest bardzo miłe, kiedy słyszę a to jest „ta” FUERZA – słyszałam o niej. Niesamowite jest kiedy ktoś mówi – „FUERZA działa – kiedy mam ją na sobie to jestem silna, zakładam ją zawsze kiedy dzieje się coś ważnego w moim życiu. Wiem, że jak mam swoją FUERZA to zrealizuję to co dla mnie ważne, że mi się uda”. To jest dla mnie największa radość i potwierdzenie, że moja FUERZA – ma sens, że niesie swoje działające przesłanie.

Ile czasu, według Ciebie, potrzeba na stworzenie nowej i cenionej marki na rynku polskim?

Myślę, że każda marka ma swój indywidualny czas. Budowanie marki to długi proces, to poznawanie siebie, to ciągłe poszukiwania.

Co było dla Ciebie przełomowym momentem w uzyskaniu rozpoznawalności marki?

Wiesz, chyba nie było przełomowego momentu. FUERZA od początku budowana jest małymi kroczkami. Zaczęło się od tego co poczułam w sercu, podróży do Katalonii podczas, które chciałam sobie potwierdzić czego tak naprawę chcę, tam też powstała nazwa i pomysły na pierwsze projekty. Cały czas idę za głosem swojego serca i buduję moją FUERZA.

bizute

Co dziś oferuje marka FUERZA?

Marka przede wszystkim proponuje biżuterię z przesłaniem. Zależy nam na tym, aby każdy poczuł swoją wewnętrzną FUERZA a nasza biżuteria ma o tym przypominać. FUERZA zaprasza do odkrywania nowych lądów na mapie marzeń. Życie to ciągła wędrówka, a FUERZA przypomina, że to jak postrzegasz świat i czym się otaczasz, zależy od Ciebie. Oryginalna, a zarazem zniewalająca biżuteria niczym amulet pobudzi w Tobie wewnętrzną siłę. Wybierz kilka różnych modeli biżuterii FUERZA, aby w zależności od nastroju oraz okazji mogły prowadzić Cię przez życie, przywodząc harmonię oraz przybliżając istotę trwania w zgodzie z samym sobą.

Jakie produkty są najpopularniejsze? Które z nich sprzedają się najlepiej?

Ostatnio niesamowitą popularnością cieszą się nowe modele z kolekcji CUERO. To jest biżuteria oparta na skórze naturalnej.  Mamy teraz sezon wiosna/lato dlatego najczęściej wybierane są modele w kolorze pudrowego różu, hitem też jest fuksja.

bizut

Jakie nowości szykujesz dla klientek?

W każdym miesiącu wprowadzamy nowe modele, niebawem też pojawią się kolejne błyskotki. 🙂

Gdzie można kupić Twoje wyroby?

FUERZA można kupić w sklepach stacjonarnych lub w naszym sklepie internetowym.

Dziękuję i życzę Ci powodzenia w rozwijaniu marki!

Dziękuję również!


Strona WWW i FB Fuerza. Zachęcam!

 

*Zdjęcie Magdaleny Białas pochodzi z sesji dla VERS-24.pl

 

Poprzednie

Przedsiębiorczość Polek – wyniki badania SPK

Włącz się do gry! – rozwój i networking

Dalej