Metamorfoza Day SPA – odrobina luksusu :)

| |

Centrum Zdrowia i Urody Metamorfoza Day Spa została stworzona z pasji do tworzenia piękna już rok temu, bo w styczniu obchodziło swoje pierwsze urodziny!
To wyjątkowe miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet mieści się przy Trakcie Brzeskim 62 w Wesołej i oferuje swoim klientkom szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.
 day spa
 Tu w doświadczonych rękach profesjonalnego stylisty nasze włosy odzyskają blask, zdrowy wygląd i piękny kolor a nowa fryzura podkreśli piękny makijaż wykonany przez panią kosmetyczkę. Tu też zadbają o piękny wygląd naszych paznokci. Ale to nie wszystko. Wspaniały dotyk ciepłych dłoni podczas masażu pozwoli nam fantastycznie zapomnieć o troskach życia codziennego i zrelaksować się po całym dniu ciężkiej pracy. Na weekend polecam działający na zmysły i emocje masaż Lomi Lomi i relaksacyjny masaż ciepła, pięknie pachnącą czekoladą.
day spa1
W Metamorfoza Day Spa odbywają się również  sesje coachingowe, warsztaty z rozwoju osobistego oraz warsztaty aromaterapeutyczne, dzięki którym kobiety zyskują pewność siebie, wiarę we własne siły, a dzięki aromaterapii odzyskują równowagę, redukują stres i naturalnie dbają o swoje zdrowie.

metamorfoza day spa

Renata Wrona, współorganizatorka urodzin, znalazła na targach książki w Krakowie książkę Ani Ślusarskiej „Na skrzydłach Aniołów” i zauroczona nią zapragnęła poznać autorkę.
day spa 7
Renata zaprosiła autorkę książki na urodziny Metamorfozy Day Spa. Ania Ślusarska przyniosła na wydarzenie zamówionego przez Renatę Anioła Kobiecości – to też różowy obraz za Renatą. A dodatkowo wzięła ze sobą Anioła Obfitości, który stał się Aniołem Małgosi Penkali, organizatorki urodzin, bo bardzo się jej spodobał. Jak widzisz obie Panie są bardzo zadowolone trzymając swoje anioły w rękach 🙂
day spa 6
Zaś książka Ani „Na skrzydłach Aniołów” oraz książka Renaty „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera i miłość” były nagrodami w loterii wizytówkowej.
day spa 8
Na urodzinach Metamorfozy mieliśmy okazję zobaczyć profesjonalnie wykonany makijaż dzienny i wieczorowy oraz skosztować wspaniałego tortu truskawkowego, który wraz z lampka szampana był przedsmakiem rajskich doznań, przygotowanych dla nas przez szefowe METAMORFOZY Day Spa.

*Zdjęcie wykonał Konrad Kuśnierzewski
Relacje napisała uczestniczka urodzin – Jola Christol. Kilka słów o Aniołach – do Małgosi Penkali.
Poprzednie

Seks bez zobowiązań – czy to w ogóle możliwe?

Zasady skutecznego copywritingu

Dalej