Eco-kobieta – Czy żyjesz w zgodzie z ciałem i duszą?

| | ,

28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji Eco-kobieta organizowane przez Małgosię Penkalę. Tym razem pod hasłem: „W zgodzie z ciałem i duszą”.

Uczestniczki przywitała Małgosia oraz Dorota Steliga,  autorka bloga Inspirantka.pl.ekokobieta2

Spotkanie rozpoczęło się bardzo aktywnie i po prostu porwało uczestniczki z miejsc. Monika Kowalczyk (Hasana i Astarte) porwała uczestniczki do tańca, jednocześnie pokazując jak bardzo potrafimy być kobiece!

eco kobieta

Jola Christol (W Wonnej Chwili), opowiedziała dokładnie w jaki sposób możemy wykorzystać olejki eteryczne. Mają one szerokie zastosowanie nie tylko w życiu codziennym, lecznicze czy aromaterapeutyczne. Można nimi pobudzać także nasze zmysły…Pojawiło się wiele pytań, ale Jola rozwiała wszelkie wątpliwości.

Eko kobieta

Podczas długiej przerwy networkingowej, przy kawie i ciasteczkach, uczestniczki spotkania miały okazje poznać się bliżej. Można tez było odwiedzić stoiska partnerów wydarzenia tj. Mary Kay, Renaty Wrony czy Anny Polony.

Eko kobieta

Po przerwie czekała na uczestniczki niespodzianka.Gościnnie zaśpiewała Ania Sokołek – uczestniczka Voice of Poland oraz Bitwy na Głosy, dyplomowana wokalistka i trenerka pracy z głosem. Pod koniec występu Ani, wszyscy goście śmiali się i śpiewali razem 🙂

Eko kobieta

Tomasz Słodki przeprowadził wywiad i transmisję live z panelu dyskusyjnego „Jakie znaczenie mają zmysły w życiu Eco kobiety”. Ekspertkami w dyskusji były Iwona Centka, Renata Majewska i Renata Wrona (coach,trener rozwoju osobistego).

Eko kobieta

Pani mówiły o znaczeniu kolorów i ich oddziaływaniu na zmysły, o intuicji i o tym jak zmysły budują nasze życie i na nie oddziałują.

Alicja Malinowska (Akademia Efektywnej komunikacji Moovdobrze) na wykładzie „Uzdrawiająca potęga głosu” udowodniła, że nasz głos może być jednocześnie naszym osobistym terapeutą. Pokazywała jak przez szept, krzyk czy głośnie wzdychanie, możemy wpłynąć na nasze samopoczucie, zestroić ciało, umysł i duszę oraz uwolnić się od napięć i bólu. Uczestniczki szeptały, krzyczały i obserwowały co dzieje się w ich organizmie.

Eko kobieta

Renata Wrona podczas wykładu „Przez zmysły do szczęścia”, pokazała nam jak dzięki świadomemu odłączeniu jednych zmysłów i uruchomieniu pozostałych możemy żyć pełniej i świadomiej, być „tu i teraz”. Pokazała w czym pomaga zwyczajne zamknięcie oczu i postrzeganie rzeczywistości pozostałymi zmysłami. Jak wtedy wyostrza się nasz słuch i dotyk. Opowiadała o roli zmysłów w życiu kobiet, w odnajdywaniu spokoju i odczuwaniu szczęścia. Podczas warsztatu Renaty Wrony, uczestniczki ćwiczyły także zaufanie i odpuszczanie pełnej kontroli nad tym co się z nimi dzieje, poprzez zamknięcie oczu i pozwolenie na prowadzenie się przez salę zupełnie obcej osobie.

Eko kobieta

Był czas na rozmowy, wymianę wizytówek, poznanie ciekawych osób.
Eko kobieta
 Do zobaczenia na kolejnej edycji!

*Ta relacja powstała przy współudziale kilku osób, dlatego nie wskazuję autorki. Nie napisałam jej też ja – wtedy prowadziłam moje szkolenie z Facebooka.
Poprzednie

Kolacja Kobiet Biznesu by Szkolenia dla Kobiet

Seks bez zobowiązań – czy to w ogóle możliwe?

Dalej